Sihirli Barbie

Sihirli Barbie Oyunu Oyna

Sihirli Barbie ; Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sihirli Barbie Kral Oyunu 5077 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 48 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Barbie Oyunları

Sihirli Barbie Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie şimdi veteriner oldu. Hayvan doktoru olan barbie ile minik dostlarımızın bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

THY Hostesi Barbie THY Hostesi Barbie Barbie arkadaşları ile greve giden uçak çalışanlarının işten çıkmasından dolayı yeni bir işe girmek istiyor. Barbie ile hostes kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Hosteslere özel kıyafetleri giyin ve ona özgü makyajı yaparak kendinizi kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Sihirli Kartlar Sünger Bob Sihirli Kartlar Sünger Bob ve arkadaşlarının sihirli kartlarını eşleştirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sihirli Toplar Sihirli Toplar Haydi onları patlatın. Bu tahmininizden daha zor olabilir. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sihirli Kıyafetler Sihirli Kıyafetler Bu oyunda çok renkli ve ilgi çekici sihirli kıyafetler var. Haydi güzel sihirbaza bu birbirinden renkli giysileri giydirin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sihirli Ev Günlüğü Sihirli Ev Günlüğü Sihirli evde bir gün geçiyorsunuz. Çok güzel bir online oyun. Sihirler ile uuğraşıyorsunuz ve maceradan maceraya geçiyorsunuz. Oyun yüklenmesi zaman alabilir. Büyük bir oyundur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sihirli Barbie Sihirli Barbie Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sihirli Atışlar Sihirli Atışlar Sevimli cadının arkadaşları canavara dönüşmüş. Onları sihirli iksirle kurtarması gerek. Klavyenin ok tuşlarıyla hareket edip SPACE tuşuyla iksiri atacaksınız. Haydi, ona yardım edin ve arkadaşlarını kurtarın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Oyunumuzda, oyun açıldığında hareket halindeki makyaj malzemelerini ve güzel Barbie'yi göreceksiniz. O sizin için hazır bekliyor. Sizlerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak onu istediğiniz imajı,tarzı,tasarımı yapabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna girmek için PLAY yazan yere tıklayınız. Herşeyi tamamladıktan sonra vazgeçip oyunu baştan oynamak isterseniz RESET butonuna oyunu tamamlamak için SHOW yani gösteri butonuna tıklayınız Barbie yaptığınız bu makyajlarla etrafı büyülesin. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sarışın Barbie Sarışın Barbie Sarışın fıstık güzelleşmek için sizden yardım istiyor. Onunla bu kız oyununu oynayarak barbie yi güzelleştirin.

Puanlı Barbie Stili Puanlı Barbie Stili Barbie yaz mevsimi için hazırlanıyor. Oyunda Barbie'ye yarışma veya özgür tarzda stilistlik yapabilirsin. Yarışmaya girersen verilen süre içerisinde Barbie'ye istenilen stili yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Prenses Barbie Prenses Barbie Prenses Barbie birbirinden güzel elbiseleriyle karşınızda. Haydi bu çok eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pembe Barbie Pembe Barbie Pembe Barbienin en sevdiği renklerden biridir. Sarı saçlı melek Barbie ile Pembe Stil oluşturacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Oyunumuzda, Barbie' nin sol tarafta bulunan eşyalarını giydirme zevkiniz yardımıyla üzerine taşıyabilir ve istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorlu Barbie Motorlu Barbie Motor sürmeyi çok seven güzel bir barbi bebeği giydirmek ister misin? motorcu barbi giydir ve onu mutlu et.