Prenses Barbie

Prenses Barbie Oyunu Oyna

Prenses Barbie ; Prenses Barbie birbirinden güzel elbiseleriyle karşınızda. Haydi bu çok eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Prenses Barbie Kral Oyunu 14680 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 176 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Barbie Oyunları

Prenses Barbie Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Viking Prensesi Viking Prensesi Viking Prensesi hep çok güzel görünmeli. Tabii giysileri de çok şık olmalı. Haydi ona en çok yakışan giysiyi seçin ve giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie şimdi veteriner oldu. Hayvan doktoru olan barbie ile minik dostlarımızın bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Unicorn ve Prenses Unicorn ve Prenses Unicorn ve prenses birlikte gezinti yapacaklar. Bu çok güzel atı ve güzel prensesi gezinti için süslemek çok eğlenceli olacak. Haydi hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

THY Hostesi Barbie THY Hostesi Barbie Barbie arkadaşları ile greve giden uçak çalışanlarının işten çıkmasından dolayı yeni bir işe girmek istiyor. Barbie ile hostes kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Hosteslere özel kıyafetleri giyin ve ona özgü makyajı yaparak kendinizi kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süper Mario Prenses Süper Mario Prenses Süper Mario Prensesi kurtardı ve birlikte kaçmak istiyorlar. 26 farklı leveli bitirin ve Prenses ile kaşın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süngerbob Prensesi Kurtar Süngerbob Prensesi Kurtar Kahraman Süngerbob geçmiş zamanda. Denizatının üzerinde, şövalyelerle savaşıyor. Prensesi kurtarmak için şövalyeleri yenip bonusları toplamalı. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, enter tuşuyla hamle yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sihirli Barbie Sihirli Barbie Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Oyunumuzda, oyun açıldığında hareket halindeki makyaj malzemelerini ve güzel Barbie'yi göreceksiniz. O sizin için hazır bekliyor. Sizlerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak onu istediğiniz imajı,tarzı,tasarımı yapabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna girmek için PLAY yazan yere tıklayınız. Herşeyi tamamladıktan sonra vazgeçip oyunu baştan oynamak isterseniz RESET butonuna oyunu tamamlamak için SHOW yani gösteri butonuna tıklayınız Barbie yaptığınız bu makyajlarla etrafı büyülesin. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sarışın Barbie Sarışın Barbie Sarışın fıstık güzelleşmek için sizden yardım istiyor. Onunla bu kız oyununu oynayarak barbie yi güzelleştirin.

Puanlı Barbie Stili Puanlı Barbie Stili Barbie yaz mevsimi için hazırlanıyor. Oyunda Barbie'ye yarışma veya özgür tarzda stilistlik yapabilirsin. Yarışmaya girersen verilen süre içerisinde Barbie'ye istenilen stili yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Prensesi Kurtar Prensesi Kurtar Tutsak Prenses kendisini kurtarmanız için sizi bekliyor. Haydi, gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak hem prensesi kurtarın hem de kendinizi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Prenses Yasemin Prenses Yasemin Güzel prenses Yasemini giydireceksiniz. Uçan halı ve lamba cini ile birlikte yolculuğa çıkacak olan Yasemine en çok yakışan giysileri seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Prenses ve Atı Prenses ve Atı Prenses çok güzel olmak istiyor. Atına binen prensesi atı ile birlikte çok uyumlu ve güzel bir şekilde süslemelisin. Kaliteli görselliğe sahip bir oyun olduğundan dolayı yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyunun yüklenmesinin ardından Play game seçeneğine tıklayın. Ardından Play butonu ile oyuna başlayın. Prenses ve atının stilini yapmak senin görevin. Prenses ve atı çok güzel olmak istiyorlar. Öncelikle prensesin stilini tasarlamak ile işe başla. Stil tasarımını bitirdikten sonra Show ile tasarımını görebilir, Reset ile en başa dönebilirsiniz. Mouse ile sağ menüden seçimler yapın ve çok güzel bir prenses stili oluşturun. Prenses stiline uygun olarak atı da süsleyin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Prenses Sindy Prenses Sindy Prenses Sindy baloya gidecek lakin gizli eşyaları sizin bulmanızı istiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Prenses Şatoda Prenses Şatoda Oyunumuzda, bir saray prensesini giydiriyoruz. Kıyafetleri birbirinden güzel. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...