Gelin Barbie

Gelin Barbie Oyunu Oyna

Gelin Barbie ; Barbie gelin olacak. Ama giyeceği gelinlik konusunda kararsız. Ona yardım edermisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin Barbie Kral Oyunu 5959 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 54 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Barbie Oyunları

Gelin Barbie Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie şimdi veteriner oldu. Hayvan doktoru olan barbie ile minik dostlarımızın bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

THY Hostesi Barbie THY Hostesi Barbie Barbie arkadaşları ile greve giden uçak çalışanlarının işten çıkmasından dolayı yeni bir işe girmek istiyor. Barbie ile hostes kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Hosteslere özel kıyafetleri giyin ve ona özgü makyajı yaparak kendinizi kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sihirli Barbie Sihirli Barbie Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Oyunumuzda, oyun açıldığında hareket halindeki makyaj malzemelerini ve güzel Barbie'yi göreceksiniz. O sizin için hazır bekliyor. Sizlerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak onu istediğiniz imajı,tarzı,tasarımı yapabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna girmek için PLAY yazan yere tıklayınız. Herşeyi tamamladıktan sonra vazgeçip oyunu baştan oynamak isterseniz RESET butonuna oyunu tamamlamak için SHOW yani gösteri butonuna tıklayınız Barbie yaptığınız bu makyajlarla etrafı büyülesin. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sarışın Barbie Sarışın Barbie Sarışın fıstık güzelleşmek için sizden yardım istiyor. Onunla bu kız oyununu oynayarak barbie yi güzelleştirin.

Puanlı Barbie Stili Puanlı Barbie Stili Barbie yaz mevsimi için hazırlanıyor. Oyunda Barbie'ye yarışma veya özgür tarzda stilistlik yapabilirsin. Yarışmaya girersen verilen süre içerisinde Barbie'ye istenilen stili yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Prenses Barbie Prenses Barbie Prenses Barbie birbirinden güzel elbiseleriyle karşınızda. Haydi bu çok eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pembe Barbie Pembe Barbie Pembe Barbienin en sevdiği renklerden biridir. Sarı saçlı melek Barbie ile Pembe Stil oluşturacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Oyunumuzda, Barbie' nin sol tarafta bulunan eşyalarını giydirme zevkiniz yardımıyla üzerine taşıyabilir ve istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorlu Barbie Motorlu Barbie Motor sürmeyi çok seven güzel bir barbi bebeği giydirmek ister misin? motorcu barbi giydir ve onu mutlu et.

Kelebek Barbie Kelebek Barbie Kelebek Barbie bu oyunda kendisini renklendirmeniz için sizi bekliyor. Haydi fırçanızı alın ve kelebek Barbi yi eğlenceli renklere boyamaya başlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Hint Gelini Hint Gelini Hint Gelini en güzel gününde yardımınızı istiyor. Bu güzeller güzeli kızı düğünü için hazırlayacaksınız. Farlı ve renkli geleneksel giysilerini giydirip aksesuarlarını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Heyecanlı Gelin Heyecanlı Gelin Heyecanlı gelin gelinlik modeli konusunda çok kararsız. Modellerin hepsi çok güzel ve aralarında seçim yapamıyor. Ona en çok hangi gelinliğin yakıştığı konusunda yardımcı olun.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Güzel Gelinliğim Güzel Gelinliğim Güzel gelin düğününde giyeceği gelinliğe karar vermeye çalışıyor. Haydi onun kendisine en çok yakışan gelinliği seçmesine yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Barbie Giydir Güzel Barbie Giydir Güzel Barbie Giydir oyunumuza başlarken önce giydirmek istediğiniz Barbie bebeği seçeceksiniz. Sonra ona en beğendiğiniz makyajı yapıp en güzel elbiseyi giydirin ve aksesuarlarını takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..