Barbie Spor Kıyafetleri

Barbie Spor Kıyafetleri Oyunu Oyna

Barbie Spor Kıyafetleri ; Barbie farklı spor kıyafetleri ile aksesuarları seçip en güzel sporcu olmak istiyor. Barbie'ye en güzel kıyafetleri giydirmek sizin elinizde. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Spor Kıyafetleri Kral Oyunu 7280 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 76 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Barbie Oyunları

Barbie Spor Kıyafetleri Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winx Dergi Kıyafetleri Winx Dergi Kıyafetleri Winx kızlarının dergilerine ait kıyafetlerin seçimini yapın. Winx Perileri dergileri için kapak kıyafetleri çekiyorlar. Dergideki en güzel kıyafetin seçimini yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie şimdi veteriner oldu. Hayvan doktoru olan barbie ile minik dostlarımızın bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

THY Hostesi Barbie THY Hostesi Barbie Barbie arkadaşları ile greve giden uçak çalışanlarının işten çıkmasından dolayı yeni bir işe girmek istiyor. Barbie ile hostes kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Hosteslere özel kıyafetleri giyin ve ona özgü makyajı yaparak kendinizi kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tatil Kıyafetleri Tatil Kıyafetleri Yaz tatiline uygun en şık kıyafetleri seçerek hafif bir makyaj yap. Güzel bir kız yazın sahil kenarında nasıl dolaşmalıdır herkeze göstermelisin.

Sportmen Kız Sportmen Kız Sportmen Kız oyunumuzda, güzel sporcu kıza en çok yakışan giysileri giydireceksiniz. Bu sporcu kıza ne giyse yakışıyor. Haydi denemeye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sportmen Güzel Sportmen Güzel Sportmen Güzel, spor yapmayı hiç ihmal etmiyor ve hep çok sağlıklı. Şimdi yine spor yapmaya gidecek. Haydi ona en çok yakışan spor kıyafetlerini giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sporcu Şirinler Sporcu Şirinler Oyundaki göreviniz sağ taraftaki uygun spor aletini şirine vermektir. Oyun başladıktan sonra farenizle sağ taraftaki menüden spor aletlerini sürükleyerek doğru şirinle eşleştirmelisiniz. En kısa sürede tüm şirinlere spor aletlerini vererek oyunu bitirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Sporcu Şirin Sporcu Şirin Şirinlere sağ tarafta duran spor aletlerini vereceksiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sporcu Scooby Doo Sporcu Scooby Doo Scooby Doo spor aranasına indi. Bu topu zıplatıyor ve bu zıplatma ile puanlar kazanıyor. Dikkatli oynarsanız çok puan elde edebileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sporcu Makyajı Sporcu Makyajı Sporcu makyajı çok hafif yapılır ve açık renkli olur. Bu güzel sporcu kız, koyu ve belirgin olmayan makyajla çok güzel görünüyor. Haydi ona en çok yakışan renkleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Spor Salonu Spor Salonu Spor salonuna kayıt yaptırmak için gelen müşterilere gideceği aletlere kadar eşlik edeceksiniz. Müşteriyi asansöre götüreceksiniz. Daha sonra katını belirtip alete doğru götüreceksiniz.

Spor Merkezi Fitness Spor Merkezi Fitness Sağlıklı ve formda olmak için hayatımızda bir takım değişiklikler yapıp hem sosyal açıdan hemde sağlıklı yaşam açısından spor yapmamız gerekir. Biliyorsunuz ki günümüz de iş temposundan dolayı spor yapmaya zaman ayıramıyoruz. Fakat sevgili kızımız spor yapmamız için bir fitness salonu açtı ve bizleri spora davet ediyor. Haydi herkes spora... Gelen müşterilere spor yaptırıyoruz...

Sihirli Barbie Sihirli Barbie Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şeker Kızın Kıyafetleri Şeker Kızın Kıyafetleri Şeker kızın kıyafetleri de kendisi gibi çok şeker ve eğlenceli. Hemen giydirmeye başlayın. Bakalım en çok hangisi yakışacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Oyunumuzda, oyun açıldığında hareket halindeki makyaj malzemelerini ve güzel Barbie'yi göreceksiniz. O sizin için hazır bekliyor. Sizlerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak onu istediğiniz imajı,tarzı,tasarımı yapabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna girmek için PLAY yazan yere tıklayınız. Herşeyi tamamladıktan sonra vazgeçip oyunu baştan oynamak isterseniz RESET butonuna oyunu tamamlamak için SHOW yani gösteri butonuna tıklayınız Barbie yaptığınız bu makyajlarla etrafı büyülesin. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.