Barbie Jetski

Barbie Jetski Oyunu Oyna

Barbie Jetski ; Barbie tatilini güzel bir plajda geçiriyor. Arkadaşlarıyla eğlenceli bir tatil yaparken jetski kullanmak istiyor. Jetskinin üzerine çıkan barbie ile harikalar yaratmaya çalışmalısınız. Yön tuşları ile artistik hareketler yapıp en yüksek puana ulaşmaya çalışın.Ve barbie yardımcı olun. İyi oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Jetski Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Barbie Oyunları

Barbie Jetski Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie şimdi veteriner oldu. Hayvan doktoru olan barbie ile minik dostlarımızın bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

THY Hostesi Barbie THY Hostesi Barbie Barbie arkadaşları ile greve giden uçak çalışanlarının işten çıkmasından dolayı yeni bir işe girmek istiyor. Barbie ile hostes kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Hosteslere özel kıyafetleri giyin ve ona özgü makyajı yaparak kendinizi kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sihirli Barbie Sihirli Barbie Sihir dünyasında yaşayan bir barbie. Yeni elbiseleri için arayış içinde. Oyunu fareyi kullanarak devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Sarışın Barbie Makyaj Oyunumuzda, oyun açıldığında hareket halindeki makyaj malzemelerini ve güzel Barbie'yi göreceksiniz. O sizin için hazır bekliyor. Sizlerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak onu istediğiniz imajı,tarzı,tasarımı yapabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna girmek için PLAY yazan yere tıklayınız. Herşeyi tamamladıktan sonra vazgeçip oyunu baştan oynamak isterseniz RESET butonuna oyunu tamamlamak için SHOW yani gösteri butonuna tıklayınız Barbie yaptığınız bu makyajlarla etrafı büyülesin. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sarışın Barbie Sarışın Barbie Sarışın fıstık güzelleşmek için sizden yardım istiyor. Onunla bu kız oyununu oynayarak barbie yi güzelleştirin.

Puanlı Barbie Stili Puanlı Barbie Stili Barbie yaz mevsimi için hazırlanıyor. Oyunda Barbie'ye yarışma veya özgür tarzda stilistlik yapabilirsin. Yarışmaya girersen verilen süre içerisinde Barbie'ye istenilen stili yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Prenses Barbie Prenses Barbie Prenses Barbie birbirinden güzel elbiseleriyle karşınızda. Haydi bu çok eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pembe Barbie Pembe Barbie Pembe Barbienin en sevdiği renklerden biridir. Sarı saçlı melek Barbie ile Pembe Stil oluşturacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Okul Kızı Barbie Oyunumuzda, Barbie' nin sol tarafta bulunan eşyalarını giydirme zevkiniz yardımıyla üzerine taşıyabilir ve istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Barbie oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorlu Barbie Motorlu Barbie Motor sürmeyi çok seven güzel bir barbi bebeği giydirmek ister misin? motorcu barbi giydir ve onu mutlu et.

Mario Jetski Mario Jetski Yön okları sayesinde jetski ile hız yapıp dengeyi sağlamalısın. Space (boşluk tuşu) zıplamanı sağlar. Karşına çıkan hayalet gibi kötü yaratıklardan zıplayarak kurtul.İyi eğlenceler.

Kelebek Barbie Kelebek Barbie Kelebek Barbie bu oyunda kendisini renklendirmeniz için sizi bekliyor. Haydi fırçanızı alın ve kelebek Barbi yi eğlenceli renklere boyamaya başlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Güzel Barbie Giydir Güzel Barbie Giydir Güzel Barbie Giydir oyunumuza başlarken önce giydirmek istediğiniz Barbie bebeği seçeceksiniz. Sonra ona en beğendiğiniz makyajı yapıp en güzel elbiseyi giydirin ve aksesuarlarını takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Barbie Boyama Güzel Barbie Boyama Güzel Barbie Boyama oyunumuzda, Barbie çok spor giyinmiş. Haydi onu bu giysilerine uygun renklerle boyayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gelin Barbie Gelin Barbie Barbie gelin olacak. Ama giyeceği gelinlik konusunda kararsız. Ona yardım edermisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..