Yaramaz Bebekler

Yaramaz Bebekler Oyunu Oyna

Yaramaz Bebekler ; Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yaramaz Bebekler Kral Oyunu 4793 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Yaramaz Bebekler Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaramaz Simpson Yaramaz Simpson Fırlama Simpson evdeki bütün saksıları kırıp döküyor. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli olduğundan yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın. İntro gelecektir. İntrodan sonra tekrar Play butonuna tıklayın. Simpson ile ilk levelde üç farklı saksıyı dört atış hakkında vurmanız isteniyor. Oyun süreli olduğundan zamana karşı yarışıyorsunuz. Elli farklı level olacaktır. Leveli geçtikten sonra Next level ile diğer levele geçin. Level iki de sizi dört farklı saksı bekliyor. Hedefleri vurmak için evde taşların sektiğini unutmayın. Nişan alın ve atış yapın. Atış yaparken taşın nerelerden sekip geleceğine çok dikkat edin. Tek atış ile dört saksının hepsini de vurabilirsiniz. Önemli olan hedefleri iyi hesap etmektir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yaramaz Kedi Yaramaz Kedi Oyunumuzda, sevimli kedi sahibine yakalanmadan yaramazlıklar yapıyor. Sahibi bakmadığı zamanlarda, fareye basılı tutarak ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yaramaz Kardeş Yaramaz Kardeş Kardeşiniz horlarken ağzını açtığı an içerisine patlamış mısır fırlatarak uykusunu bölmeye çalışmalısınız.ilk bölümde mısır fırlatıyorsunuz belli miktarda mısırı fırlatmayı başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde karşedeşinize değişik şakalar yapabilirsiniz.

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Yaramaz bir çocukla birlikte anne babaya yakalanmadan yaramazlıklar yapıp puan toplamalısınız İlk seviyede yapman gereken anneyi babayı takip ederek çocuğun üzerine tıklamak ve kimse bakmıyorken dondurma, şeker ve benzeri şeyleri yiyerek puan topla.

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık çok eğlenceli olabilir. Haydi en üstteki yazıya tıklayarak oynamaya başlayın. Fakat dikkat, hostese yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sue Bebeklerin Bakımı Sue Bebeklerin Bakımı Şirin mi şirin bebekler bakımı zor olabilir. Çok keyif alacağınız bir bebekli bakıcı oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Bebekler Sevimli Bebekler Sevimli bebekler anneleri tarafından dışarı hava almaya çıkartıldılar. Bu ikizlerin biraz giyime biraz da güzelleşmeye ihtiyaçları var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Sonic Bebekler Mario Sonic Bebekler Mario arkadaşı Sonice çok kızdı. Kızgın Mario ile Sonic bebeklerini vurun. Nişan alın ve ateş ederek bebekleri düşürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Bebekleri Mario Bebekleri Oyun içinde mario bebekleri aşağıdan geçerken ilgili renkte olan diğer mario bebeği yanına göndererek yukarıdaki bebekleri göndermek. Gelen mario rengine bağlı olarak yukarı göndermek istediğiniz noktada üzerine basınız. Aynı renkte en az 3 tane olması durumunda bebekler ortadan kalkacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bratz Bebekleri Bratz Bebekleri Tüm köpek ve arkdaşlarınızı bularak bölümleri tamamlayınız.Bebek ve biberon toplayarak ekstra puan alabilirsiniz.Yön tuşları- Haraket etme.Üst Yön Tuşu- Asansörü kullanma.Space (boşluk) tuşu- Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bebeklerin Bakımı 1 Bebeklerin Bakımı 1 Bebeklerin bakımı hiç te kolay değil. Hele sayıları arttıkça. Bebeklerin ağlamaması için, istedikleri şeyleri verin. Duş yapmak istediklerinde onları duşa götüreceksiniz, istedikleri bir oyuncak ya da ilacı onların yatağına getireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı Yaramazlık yaptıklarından dolayı hasta olan bebekleri iyileştirmen gerekiyor. Bebek hastanesine gelen bu sevimli miniklerin bakımını yap ve onları mutlu ederek iyileştir. Bebek sayısı zamanla artıyor ve maksimum 10 oluyor. Ne kadar hızlı ve güzel bakım yaparsan oyunu o derecede başarılı tamamlarsın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Bebekleri Kurtar Bebekleri Kurtar Bebekleri Kurtar oyunumuzda sevimli kız eve gittiğinde bebeklerini bulamıyor. Onları cadının kaçırdığını öğrenince cadının evine bebeklerini kurtarmaya gidiyor. Haydi ona yardım edin ve şirin bebekleri cadının elinden kurtarın. Aman dikkat edin, cadıya yakalanmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..