Öpücük At

Öpücük At Oyunu Oyna

Öpücük At ; Oyunun başında erkek veya bayan ı seçip öpücük atmaya başlayabilirsiniz. Öpücüğünüzün en uzağa gitmesi gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Öpücük At Kral Oyunu 5479 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Öpücük At Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Önce sevdiğiniz bir kahramanı seçin.Zor ameliyat oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Play daha sonra Start Game,Easy,Play Level tıklamalısınız.Fare ile atacağınız bombayı zombilere nişan alıp,sol tuşuna bastığınızda üzerlerine atmaktır.Attığınız bomba yanına düştükten sonra geri sayımla patlayacaktır.

Zenci Atlet Zenci Atlet Çocuklar siyahi sporcuların kasları oldukça gelişmiş olduğundan dolayı çoğu spor dalında siyahı sporcuları görebilirsiniz. Atlet Usain Bolt ise bu alanın en iyilerinden. Dünyanın en hızlı koşan adamı ile engellere takılmadan koşmayı deneyin. Yön tuşları ile kontrol edin ve engele takılmamak için SPACE tuşuna basın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yıkıcı Atv Yıkıcı Atv Yıkıcı Atv ile acımadan önünüze gelen tüm arabaları ezin, patlatın, yıkın ve geçin. Yön okları ile atv nizi kontrol edebilirsiniz. Space tuşu ile atvyi zıplatabilirsiniz. Nitro tüplerini almaya başladığınızda space tuşuna basarak sıçrayıp hızlanın.

Yeşil Zoptirik Hayatı Yeşil Zoptirik Hayatı Mario oyunu gibi olan bu oyunda yeşil zoptirik muhtelif maceralar atlatacak. Elma ve meyveler toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemek Pişirme Sanatı Yemek Pişirme Sanatı Listedeki malzemeleri kaba atıp tarife göre yemek hazırlayınız.Bol şanslar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yavru Atı Süsle Yavru Atı Süsle Oyunumuzda sevimli yavru atı süsleyeceksiniz. Haydi bu şirin bebek atı giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yatak Odası Dekore Et Yatak Odası Dekore Et Bu yatak odasında ihtiyacınız olan herşey var. Tek eksik, onları sizin yerleştirmeniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yat Parkı Yat Parkı Yat Parkı oldukça hareketli. Burada botlarla manevra yapmak tahmininizden zor olabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yaratıklar Dövüşü Yaratıklar Dövüşü İsterseniz iki kişi, isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Woobiesleri Patlat Woobiesleri Patlat Woobiesler çok sevimliler. Woobisler ne kadar sevimli olursa olsunlar senin görevin aynı renge sahip üç veya daha fazla Woobiesi biraraya getirip patlatmak olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uzun Atlama Uzun Atlama Uzun atlama rekorunu kırmak istermisiniz ? Kendinize güveniyorsanız oyun içinde bunu gösterin.Sol ve sağ ok tuşlarına hızlıca basın.SPACE tuşu - Zıplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Uzaydaki Yaratık Uzaydaki Yaratık Uzaya keşfe giden insanlar hiç beklemedikleri bir anda uzaylı bir yaratıkla karşılaşırlar. Uzaydaki insanları korkutan bu yaratığı bir an önce öldürmek ister misin? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Uzağa Fırlat Uzağa Fırlat Bakalım en uzun atışınız ne kadar olacak. Ok tuşlarıyla yönü ayarlayın ve space tuşuyla atışınızı yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uyandır Patron Uyandır Patron Patron elindeki uyarı cihazı ile iş başındaki uyuyan çalışanları uyandırır. Fare ile uyuyan işcininin başına gidin ve sol tuşa basın. Hemen uyanacaktır.