Okulda gizlice öpüşme

Okulda gizlice öpüşme Oyunu Oyna

Okulda gizlice öpüşme ; Okuldasınız, tarih öğretmeniniz size kitaptan ders anlatırken siz sevgilinize romantik bir öpücük kondurmak istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki okulda öpüşmek yasaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız. Eğer öğretmen yakalarsa disiplin cezası alacaksınız. Haydi bakalım öğretmene yakalanmadan sevgilinizi öpebilecek misiniz. Dikkat edin ünlüm ! işareti çıktığında öpüşmeyi bırakın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okulda gizlice öpüşme Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Okulda gizlice öpüşme Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uludağda Öpüşme Uludağda Öpüşme Uludağda kayak yaparken bir yandan da sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak yanınızdan geçen insanların sizi öpüşürken görmemesi gerekiyor. Ona göre zamanlama yapmanızı gerekiyor.

Sınıfta Öpüşme Sınıfta Öpüşme Sınıfta ki aşıkların birbirleri ile öpüşmesi gerekiyor. Derste olan bu iki aşık öğretmenlerine ve arkadaşlarına çaktırmadan öpüşmeli. Öğretmen ve öğrencilerin bakmadığı bir anı yakala ve sevgilini öp. Ne kadar çok öpücük atarsan ve yakalanmazsan o kadar iyi para kazanırsın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sınıfda Öpüşme Sınıfda Öpüşme Okulda birbirini öpen minik afacanların olduğu eğlenceli bir öpüşme oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Romantik Öpüşme Romantik Öpüşme Kalbiniz yerinden fırlayıncaya kadar sevgilinizi öpmek istermisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknikte Öpüşme Piknikte Öpüşme Piknikte sevgilinizle öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak arabadaki arkadaşınızın sizi görmesini engellemelisiniz. Bunun içinde zamanlamayı iyi ayarlamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öpüşme Öpüşme Karanlık ormanda öpüşmek isteyen sevgilileri öpüştürmen gerekiyor. Sevgililer birbirlerini çok seviyorlar. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Okuldan Sonra Okuldan Sonra Oyunumuzda, güzel kızın okuldan sonraki programında giyeceği kıyafetleri seçeceksiniz. Arkadaşlarıyla gezmeye gidecek olan bu güzel kıza en çok yakışan giysileri beğenin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Okuldan Kaçma Okuldan Kaçma Oyunumuz üç aşamalı bir kaçma oyunu. Gerekli objeleri önce toplayıp sonra bir araya getirmeniz gerekiyor. Daha sonra da gerekli olan yerde kullanacaksınız. Bu arada süreye dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaçış Okuldan Kaçış Okuldan sıkılmışınız. Koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak öğretmenlerinizve arkadaşlarınız sizi yakalamaya çalışıyor. Mouse ile onların arasından sıyrılıp okuldan kaçmay çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaç Okuldan Kaç Kaçamak yapmak için okuldan kaçan bu kıza yardım etmeniz gerekiyor.Ama kaçarken ışıklara yakalanmamanız gerekir.

Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki gizli eşyaları bulmaya ne dersiniz. Biraz gizemli biraz da kafa yorucu eğlenceli bir saklı eşya bulma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Okuldaki Aşkım Okuldaki Aşkım İlkokuldasınız, öğretmene yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorsunuz. Öğretmen sağa ve sola gittiğinde sizde mouse(fare) un sol tuşuna basılı tutarak öpüşmeye başlıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okulda Tükürük Okulda Tükürük Oyunda tükürük tabancası ile okulda bir macera sizi bekliyor oyunda mouse ile nişan alabilir şarjörü space iel doldurabilirsiniz dikkat edin savaşa katılmayan masum arkadaşlarınıza nişanlamayın.

Okulda Öpüşme Okulda Öpüşme Okulda öğretmenlere yakalanmadan öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak her an her yerden öğretmen çıkabilir. Biraz konuştuktan sonra öpüşmeye başlayabilirsiniz.

Okulda gizlice öpüşme Okulda gizlice öpüşme Okuldasınız, tarih öğretmeniniz size kitaptan ders anlatırken siz sevgilinize romantik bir öpücük kondurmak istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki okulda öpüşmek yasaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız. Eğer öğretmen yakalarsa disiplin cezası alacaksınız. Haydi bakalım öğretmene yakalanmadan sevgilinizi öpebilecek misiniz. Dikkat edin ünlüm ! işareti çıktığında öpüşmeyi bırakın.