Gizli Öpüşenler

Gizli Öpüşenler Oyunu Oyna

Gizli Öpüşenler ; Gizli öpüşenlere yardım etmek istersen etraftaki insanlara yakalanmadan onları öpüştür ve öpücük ölçeğini kısa sürede doldur.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gizli Öpüşenler Kral Oyunu 2617 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 22 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Gizli Öpüşenler Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Selena Gomez Gizli Harfler Selena Gomez Gizli Harfler Kızların idolü Selena Gomez. Hepimiz yakından tanıyoruz. Oynatsak Sizin için hazırladığı Selena Gozmez Oyununda yapmanız gerekenler çok basit ama çok dikkat istiyor. Büyüteç ile oyunun altında yer alan tüm harfleri bulmalısınız en yüksek puanı alabilmek için çok çevik olmanız gerekiyor. İyi oyunlar arkadaşlar

Scooby Doo Gizli Piramit Scooby Doo Gizli Piramit Gizemli piramitten kurtulmaya çalışmalısınız. İpuçlarını toplayarak piramitten kurtulmaya çalışın. mumyalara yaklaşmamanız gerekiyor.

Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki gizli eşyaları bulmaya ne dersiniz. Biraz gizemli biraz da kafa yorucu eğlenceli bir saklı eşya bulma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Okulda gizlice öpüşme Okulda gizlice öpüşme Okuldasınız, tarih öğretmeniniz size kitaptan ders anlatırken siz sevgilinize romantik bir öpücük kondurmak istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki okulda öpüşmek yasaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız. Eğer öğretmen yakalarsa disiplin cezası alacaksınız. Haydi bakalım öğretmene yakalanmadan sevgilinizi öpebilecek misiniz. Dikkat edin ünlüm ! işareti çıktığında öpüşmeyi bırakın.

Johnny Test Gizli Mabet Johnny Test Gizli Mabet Johnny Test ile gizli mabette aksiyon dolu gezintilere çıkın. Yön tuşları ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Gizli Sayılar Gizli Sayılar Oda içinde gizlenmiş sayıları bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir fark bulma oyunu.Oyun içinde fareyi kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gizli Öpüşenler Gizli Öpüşenler Gizli öpüşenlere yardım etmek istersen etraftaki insanlara yakalanmadan onları öpüştür ve öpücük ölçeğini kısa sürede doldur.

Gizli Odalar Gizli Odalar Oyunumuz klasik bir odadan kaçış oyunu. Odalardan bazıları saklı. Onları bulup, gereken nesneleri uygun biçimde kullanarak buradan kurtulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Gizli Objeler Gizli Objeler Gizli objeler oyunu içinde amacınız saklanmış eşyaların yerlerini tespit etmektir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Gizli Nesneler Hayvanat Bahçesi Gizli Nesneler Hayvanat Bahçesi Hayvanat bahçesinden kaçan hayvanları bulmanız gerekiyor.Hayvanların yanında bazı eşyalarda sizden isteniyor.Sol tarafta ingilizce yazılan listede yazanları bulun.

Gizli Nesneler Gizli Nesneler Dükkan içindeki gizli nesneleri bulmanız gerekli. Haydi oyuna başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gizli Hazine Gizli Hazine Oda içindeki doğru nesnelere tıklayarak sağda bulunan kaya üzerindekiler ile eşleşmesini sağlayın. Tüm nesneler bulunmasıyla kaya kapı açılacak ve 2.ci seviyeye geçeceksiniz. Fare ile nesneleri bulun ve tıklayın. Yardım için meşale gibi araçlarınız var. ( Yine sağ taraf da üstte ) Her kullanmanız sizin puanınızı azaltır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gizli Görev Gizli Görev Oyunumuzda, telefonunuza gelen mailler sizi yönlendiriyor. Bir seyahate çıkacaksınız ve bu seyahatte 4 fotoğraf çekecek, bir cd alacak ve geri döneceksiniz. Telefonunuza gelen mesajlar sizi yönlendiriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Gizli Eşyaları Bul Gizli Eşyaları Bul Dedektifler bu seferde ofiste gizli kalmış eşyaları aramaya başlıyorlar.Verilen sürede alt taraftaki eşyaları bulup bölüm atlayın.

Gizli Eşyalar Gizli Eşyalar Yıkılmış köprü üzerinde gizlenmiş objeleri ve nesneleri bulmanı gerekli.Oyun içinde fareyi kullanarak eşyaların yerlerini tespit etmeye çalışın.