Aşık Spiderman

Aşık Spiderman Oyunu Oyna

Aşık Spiderman ; Örümcek adam aşka gelmiş. Yukarıdan aşağıya sarkarak sevgilisini öpüyor. Ancak düşmanlarına o pozisyonda yakalanmaması gerekiyor. Ona göre dikkatli olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Spiderman Kral Oyunu 10409 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 61 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Aşık Spiderman Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Süper Spiderman Süper Spiderman Süper Spiderman oyunumuzda en sevdiğiniz kahraman Spiderman sizleri bekliyor. Efsane örümcek adam, ağı ile binalara yapışarak ilerliyor ve giysilerinin parçalarını topluyor. Fare ile ağını nereye atacağını belirliyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Spiderman Puzzle Spiderman Puzzle Spiderman Puzzle oyunumuzda, en sevdiğiniz kahramanlardan biri olan Spiderman sizleri bekliyor. Haydi eksik parçaları tamamlayın ve bu güzel resmi ortaya çıkarın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Spiderman Fotoğrafı Çek Spiderman Fotoğrafı Çek Spiderman Fotoğrafı Çek ve ne kadar başarılı bir gazeteci olduğunu göster.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Spiderman 2012 Spiderman 2012 Spiderman bir diğer adı ile Örümcek Adam bu sefer sizlerle. Kötülerin korkusu olan Örümcek Adam ile düşmanlarınız ile savaşmanız için en iyi Spiderman Karakterini oluşturmanız gerekiyor. Spidermanı istediğiniz gibi süper özelliklere sahip olarak yansıtmanız gerekiyor. Spiderman Karakterinizi oluşturun ve kötülerin korkulu rüyası olmaya devam edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sınıftaki Aşık Sevgililer Sınıftaki Aşık Sevgililer Öğretmene görünmeden sevgilileri öpüştürmeye çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Öğretmene yakalandığınız zaman oyun biter. Ve kızı sınıftan atar.

Park Aşıkları Park Aşıkları Parka ananeniz ve ufak kardeşinizle gelmişsiniz. Ancak yanınıza sevgilinizde geliyor. Ananeniz sizi görmeden onunla öpüşmeye çalışacaksınız. Ancak dikkatli olun ananeye yakalanmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Genç Aşıklar Genç Aşıklar Oyunda yapmanız gereken iki resim arasındaki farkları bulmak olacak.

Aşıkları Öpüştür Aşıkları Öpüştür Spor yaparken öpüşmek isteyen çiftlerin öpüşmesini sağlıyorsunuz. Spor yapanlar çoklar ve çiftlerin öpüştüğünü görmemeleri gerekiyor. Doğru zamanı seç ve çiftlerin öpüşmesini görmeden öpüştür. Öpüştürürken diperleri görürse oyunu kaybetmiş olursun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Aşıkları Kavuştur Aşıkları Kavuştur Aşıklar bir araya gelmek ister. Birisi yukarıda diğer aşağıda olunca zor oluyor. Önce hangisi olduğunuzu seçin daha sonra güç göstergesi ile gücü ayarlayarak fırlatın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Aşıklar Perisi Aşıklar Perisi Giysileri o kadar güzel ki, hepsini tek tek giydirmek isteyeceksiniz. Haydi durmayın, giydirmeye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Aşıklar Cafesi Aşıklar Cafesi 14 Şubat sevgililer günüdür. Bu günde tüm sevgililer özellikle kulamak için dışarı çıkarlar. Sizde restoranınızda onları ağırlayın.Fare ile çikolata ve diğer gıdaları kullanarak servis yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Aşık Spiderman Aşık Spiderman Örümcek adam aşka gelmiş. Yukarıdan aşağıya sarkarak sevgilisini öpüyor. Ancak düşmanlarına o pozisyonda yakalanmaması gerekiyor. Ona göre dikkatli olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Kokarca Pepe Aşık Kokarca Pepe Çılgın aşık kokarca pepe sevgilisine gitmek üzere tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya çalışıyor. Amacı sevgilisine ulaşmak için arabaların ve otobüslerin geçtiği yoldan karşıya geçebilmek ve daha sonra botlar vasıtası ile nehiri geçmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Koalalar Aşık Koalalar Aşık Koalalarımızı oyunda bir araya getirmeye çalışacağız.Çünkü hemen altımızda timsahlar bizi bekliyorlar.Klavye yön tuşlarını kullanarak koalalarımızı bir araya getirmeye çalışın.

Aşık Kediler Aşık Kediler Kedilerimiz birbirine aşık olmuş. Onlara yardım ederek aşklarını bir araya getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..