Aşık Kokarca Pepe

Aşık Kokarca Pepe Oyunu Oyna

Aşık Kokarca Pepe ; Çılgın aşık kokarca pepe sevgilisine gitmek üzere tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya çalışıyor. Amacı sevgilisine ulaşmak için arabaların ve otobüslerin geçtiği yoldan karşıya geçebilmek ve daha sonra botlar vasıtası ile nehiri geçmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Kokarca Pepe Kral Oyunu 9459 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 43 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aşk Oyunları

Aşık Kokarca Pepe Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sınıftaki Aşık Sevgililer Sınıftaki Aşık Sevgililer Öğretmene görünmeden sevgilileri öpüştürmeye çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Öğretmene yakalandığınız zaman oyun biter. Ve kızı sınıftan atar.

Şekerci Pepee Şekerci Pepee Pepee ile şeker toplamak çok eğlenceli olacak. Ramazan Bayramında Pepee evlerden çeker toplamak yerine salıncağı ile şekerleri topluyor. Pepeenin verilen süre içerisinde bütün şekerleri toplamasını sağlayın. Oyunda şekerler olacak, size zaman kazandıracak saatler olacak ve en önemlisi şekerleri topladığınız çekiciyi kıracak taşlar olacak. Taşları alırsanız zamanını gidecektir bu yüzden taşlara çok dikkat edin ve onları almayın. Oyunun yüklenmesinin ardından Play game butonu ile oyuna giriş yapın. Yukarıdan gelen şekerleri kanca ile tutun ve alın. Şekerleri Mouse ile uygun zamanı bularak toplayabilirsiniz. Verilen süre içerisinde ne kadar çok şeker toplarsanız o kadar başarılı olursunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pepeeyi Boya Pepeeyi Boya Pepeyi Boya Oyunumuzda, Pepee ve arkadaşlarını töröene giderken boyayacağız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Boyama oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee ve Şila Pepee ve Şila Pepee ve Şila yine çok eğlenceli bir maceraya atılıyor. Pepee ve sevimli arkadaşı Şila elmasları toplayarak varış noktasına ulaşmak istiyor. Yön tuşları ile Pepee'yi, W,A,S,D tuşları ile Şila'yı yönlendirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pepee Uğur Böceği Pepee Uğur Böceği Pepee uğur böceklerini çok seviyor. Pepee yolda yürürken uğur böceği görmesini gününün çok iyi geçeceğine yorumladı ve bunun resmini çekti. Pepee ile resmin parçalarını tamamlayın. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Pepee Uçağı Pepee Uçağı Pepee ile renkli balonları toplayacağız. Siyah renk balonlardan uzak durmalısın, onlar sana puan kaybettiriyor. Uçağın benzini bitmemesi için yoldaki benzinleri alacaksın. Ekstra zaman kazanmak için de yoldaki bonus zamanları toplamalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pepee Resimdeki Farklar Pepee Resimdeki Farklar Pepee ile 4 resim arasındaki farklı 1 resmi bulmaya çalışıyoruz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Pepee Puzzle Pepee Puzzle Pepee ile pasta dilimli bir yapboz parçalarını tamamlayacağız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Pepee Kral Penaltı Pepee Kral Penaltı Pepee sahalara geri döndü. Sevimli kahraman Pepee ile penaltı atışı yapın. Penaltı atışı yaparken baraja ve rüzgarın yönüne çok dikkat ederek Pepeeyi yönlendirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pepee Hafıza Kartları Pepee Hafıza Kartları Pepee resimlerini eşleştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pepee Define Adası Pepee Define Adası Sevimli kahraman Pepee, tropik adada korsanlar tarafından gizlenmiş defineyi bulmak istiyor. Pepee ile verilen haritaya göre korsanlar tarafından saklanmış defineyi bulacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pepee Çiftlik Pepee Çiftlik Pepee arkadaşları ile çiftlikte yine çok eğleniyor. Okulların kapanması ile akıllı çocuk Pepee çiftliklere gezintiye çıktı. Pepeenin karnesi güzel olduğu için ailesi ona çiftlikte tatil hediyesi verdi. Akıllı çocuklar karneniz güzel olursa sizde tatil yapabilirsiniz. Pepee ile çiftlikte resmin parçalarını birleştirmeniz gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pepee Boyama Pepee Boyama . Bu oyundada sevilen çizgi film karakteri pepeeyi ve etrafındaki eşyaları istediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Pepee boyayalım iyi boyamalar

Pepee Pepee Pepee oyununda uçağı en iyi şekilde yönetmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile uçağı kontrol edebilirsiniz.

Park Aşıkları Park Aşıkları Parka ananeniz ve ufak kardeşinizle gelmişsiniz. Ancak yanınıza sevgilinizde geliyor. Ananeniz sizi görmeden onunla öpüşmeye çalışacaksınız. Ancak dikkatli olun ananeye yakalanmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..