Aşk Oyunları

2/2

Hemşire Hayat Öpücüğü Hemşire Hayat Öpücüğü Hemşire yaralı bir hastasını önce tedavi ediyor. Hastayı tedavi edin ve onu iyileştirin. Hasta ve hemşire birbirlerine yıldırım aşkı ile aşık oluyorlar. Hastayı tedavi etmek için ona hayat öpücüğü atın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Aşıkları Öpüştür Aşıkları Öpüştür Spor yaparken öpüşmek isteyen çiftlerin öpüşmesini sağlıyorsunuz. Spor yapanlar çoklar ve çiftlerin öpüştüğünü görmemeleri gerekiyor. Doğru zamanı seç ve çiftlerin öpüşmesini görmeden öpüştür. Öpüştürürken diperleri görürse oyunu kaybetmiş olursun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sınıfta Öpüşme Sınıfta Öpüşme Sınıfta ki aşıkların birbirleri ile öpüşmesi gerekiyor. Derste olan bu iki aşık öğretmenlerine ve arkadaşlarına çaktırmadan öpüşmeli. Öğretmen ve öğrencilerin bakmadığı bir anı yakala ve sevgilini öp. Ne kadar çok öpücük atarsan ve yakalanmazsan o kadar iyi para kazanırsın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Aşk Testi Aşk Testi Aşkının testini yapmak ister misin? Bu çok eğlenceli test ile bunu yapabilirsin. Aşık olduğun kişinin adını gir ve teste başla. Test sonucuna göre aşkını öğren. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar başarılı bir test yapabilirsin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Öpüşme Öpüşme Karanlık ormanda öpüşmek isteyen sevgilileri öpüştürmen gerekiyor. Sevgililer birbirlerini çok seviyorlar. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Aşk Kütüphanesi Aşk Kütüphanesi Kütüphanenin aşık görevlisi bayan ile onu ziyarete gelen erkek arkadaşını diğer insanlar görmeden öpüştürmelisiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Aşk Ölçer Aşk Ölçer Aşk Ölçer ile sevgilinin sana olan sevgisine aşk testi yapabilirsin. Sevgilinin seni ne kadar sevdiğini mi öğrenmek istiyorsun? Aşk testi yaparak sevgilinin seni ne kadar sevdiğini ölç. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Eyfel Romantizmi Eyfel Romantizmi Oyundaki kızımız Judith ve sevgilisi haftasonlarını Eyfel Kulesinin altında geçirmeye karar verdiler. Romantizmi seven bu çifti giydirmek ister misin? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Okulda gizlice öpüşme Okulda gizlice öpüşme Okuldasınız, tarih öğretmeniniz size kitaptan ders anlatırken siz sevgilinize romantik bir öpücük kondurmak istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki okulda öpüşmek yasaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız. Eğer öğretmen yakalarsa disiplin cezası alacaksınız. Haydi bakalım öğretmene yakalanmadan sevgilinizi öpebilecek misiniz. Dikkat edin ünlüm ! işareti çıktığında öpüşmeyi bırakın.

Limuzinde Öpüşme Limuzinde Öpüşme Evet sonunda hayalini kurduğunuz kız arkadaşınız ile evlilik vakti geldi. Düğün için en güzel arabalardan birtanesi olan limuzini seçtiniz. Sevgiliniz ile düğün bittikten sonra Limuzin ile bir gezintiye çıktınız Ve gezerken dayanamıyorsunuz ve sevgilinize bir öpücük konduruyorsunuz. Fakat gözler sizin üzerinizde dikkatli olun.

2/2