Aşk Oyunları

1/2

Park Aşıkları Park Aşıkları Parka ananeniz ve ufak kardeşinizle gelmişsiniz. Ancak yanınıza sevgilinizde geliyor. Ananeniz sizi görmeden onunla öpüşmeye çalışacaksınız. Ancak dikkatli olun ananeye yakalanmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okulda Öpüşme Okulda Öpüşme Okulda öğretmenlere yakalanmadan öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak her an her yerden öğretmen çıkabilir. Biraz konuştuktan sonra öpüşmeye başlayabilirsiniz.

Kamp Aşkı Kamp Aşkı PLAY tuşuna basınız gelen ekranda START yazısına tıklayıp oyuna başlayın YÖN tuşlarını kullanarak kamptan kaçıp sevgilinize ulaşmalısınız.

Uludağda Öpüşme Uludağda Öpüşme Uludağda kayak yaparken bir yandan da sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak yanınızdan geçen insanların sizi öpüşürken görmemesi gerekiyor. Ona göre zamanlama yapmanızı gerekiyor.

Asansörde Aşk Asansörde Aşk Asansörde sevgilisinden öpücük almak isteyen aşık adama yardım edeceksiz.Öpücükmetre 100e gelince bir sonraki bölüme geçebilirsiniz eğer yakalanırsanız o bölümü tekrar oynayabilir ya da skip level diyerek yeni bir bölüme geçebilirsiniz.

Ofis Aşkı 2 Ofis Aşkı 2 Patron sevgilileri izliyor. arkasını döndüğü anda mouse(fare) ile öpüşmeye başlıyorsunuz. patron döndüğü anda öpüşmeyi bırakıcaksınız.

Arabada Öpücük Arabada Öpücük PLAY tuşuna basıyorsunuz ön tarafta oturan kızın babasına yakalanmadan yanınızdaki kızı öpmeye başlıyorsunuz FARE kullanarak öpmelisiniz.

Sınıfta Öpücük Sınıfta Öpücük Üniversite hocası ders anlatıyor ve ona belli etmeden kız arkadaşınızı öpmelisiniz hem hocaya yakalanmayacak hemde zamanı iyi kullanacaksınız oyunu mouse ile oynayabilirsiniz

Partide Aşk Partide Aşk Partideki erkekleri üzerlerine tıklayarak kendinize aşık edin.

Sevgilileri Ayır Sevgilileri Ayır Sevgilileri ayırmak için oğlanlara bakacak ve kız arkadaşlarına yakalanmamaya çalışacaksınız. Oyunu fareyle oynayın..

Aşık Basketçi Aşık Basketçi Basket atan çocuk her basket attığında kız ona aşık olacaktır.

Sınıftaki Aşık Sevgililer Sınıftaki Aşık Sevgililer Öğretmene görünmeden sevgilileri öpüştürmeye çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Öğretmene yakalandığınız zaman oyun biter. Ve kızı sınıftan atar.

Otobüs Durağı Çapkını Otobüs Durağı Çapkını Otobüs durağında sevgilinin yanında diğer güzel kızlara laf at ve öpücük at.Dikkat et sevgiline yakalanma, yoksa sevgilin çok kızar.

Motorlu Çifti Öpüştür Motorlu Çifti Öpüştür CONTİUNE yazısına tıkladıktan sonra oyunumuz karşınıza gelecek.Oyunumuzdaki amaç kimse görmeden çiftimizi öpüştürmek. Yanınızdan geçen motorcuları görünce öpmekten vazgeçin..

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Anaokulu Öpücüğü Anaokulu Öpücüğü Oyunda anaokulunun öğretmeni ile sevgilisini çocuklara görünmeden öpüştürmeye çalışacaksın.

Gizli Öpüşenler Gizli Öpüşenler Gizli öpüşenlere yardım etmek istersen etraftaki insanlara yakalanmadan onları öpüştür ve öpücük ölçeğini kısa sürede doldur.

Motorda Öpücük Motorda Öpücük Motorlu aşık çiftlerin yanından geçen diğer araçlara görünmeden öpüşmesi gerekiyor.

Sevgililer Günü Konuşması Sevgililer Günü Konuşması Sevgililer gününde bir sürü sevgilisi ile konuşmak zorunda olan çapkın adama yardım et ve onu bütün sevgilileri ile konuştur.

Araba Öpücüğü Araba Öpücüğü Trafikteki insanlara yakalanmadan çiftimizin üzerine tıkla ve onları öpüştürerek öpücük sutununu doldurmaya çalış.

Çekiç Araba Çekiç Araba Çekiç Araba ile yoldaki hayvanları vurarak yoldan atın.Yön tuşları ile ilerleyin,boşluk tuşu ile çekiçle vurun..

Sınıfta Aşk Sınıfta Aşk Sevgilinizin yanında oturuyorsunuz ona masum şekilde yanağından öpmek istiyorsunuz ancak bunu öğretmeniniz sizi yakalamadan yapmanız gerekiyor.

Tiyatroda Öpüş Tiyatroda Öpüş Tiyatroda Öpüş Oyunumuzda, tiyatroda öpüşmek isteyen çiftimiz ile tiyatro bitmeden öpüştürün. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Aşk oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bratz Öpüşme Bratz Öpüşme Bratz ve erkek arkadaşı eğlencede iken öpüşmek istiyor. Bratz kızı ve erkek arkadaşı ile etraftakiler görmeden öpüşerek puan kazanın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Aşk Kalpleri Aşk Kalpleri Aşık kız ve aşık adam ile çok güzel bir oyun. İster tek kişilik, ister iki kişilik oynayabilirsin. Aşkına kalp atarak onu ne kadar çok sevdiğini göstereceksin. Space tuşu ile kalp atacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Saunada Öpücük Saunada Öpücük Hamam sefası yapmış olan çiftimizi saunada diğer ziyaretçilere çaktırmadan öpüştürmelisin. Diğer ziyaretçiler öpücüğü görürse puanlarınız gider. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Alacakaranlık Bella Öpüşme Alacakaranlık Bella Öpüşme Alacakaranlık Filmi'nin yıldızları ile çok güzel bir öpüşme oyunu. BellaBella, Edward ve Jacop ile öpüşmek istiyor. Kiminle öpüştürürsen diğerinin görmemesi gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Çaktırmadan Öp Çaktırmadan Öp Yaramaz Adam ile kız arkadaşınızı öpücük yağmuruna tutun. Yaramaz Adam kız arkadaşını çok seviyor ve çaktırmadan ona aşkını belli etmesi gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Aşık Angry Birdsler Aşık Angry Birdsler Aşık Angry Birdsler ile Sevgililer Günü için bu kahramanlar ile hedefleri vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Gelin ve Damat Aşkı Gelin ve Damat Aşkı Birbirlerini çok seven gelin ve damat evlenme törenindeler. Bütün sevdiklerinizin karşısında gelini öpücüklere boğun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

1/2