Aşk Oyunları

0/2

Aşk Oyunları Aşk oyunları bazen komik bazende el becerisi olan oyunlardır. En güzel aşk oyunları, sevgili oyunları, flört oyunları, kız erkek oyunları ve buna benzer birçok kral oyun Kraloyunu.net sitenizde oynanır.

Aşıklar Cafesi Aşıklar Cafesi 14 Şubat sevgililer günüdür. Bu günde tüm sevgililer özellikle kulamak için dışarı çıkarlar. Sizde restoranınızda onları ağırlayın.Fare ile çikolata ve diğer gıdaları kullanarak servis yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Aşık Kalpler Aşık Kalpler Aşağıdan gelen kalpleri çift olarak vurmanız gerekiyor. Aynı cinslerin kalpleri yan yana gelmemeli ve her aşamada vurmanız gereken en az sayıdaki kalp sayısı belirli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Aşk Kutuları Aşk Kutuları Ne kadar becerikli bir aşık olduğunuzu göstereceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok sayıda kalpli kutuyu üst üste dizerek kutuyu tamamlayın ve bir sonraki aşamaya geçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Zirvedeki Kadın Zirvedeki Kadın Hayatınızın kadını zirvede. Ona ulaşın. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Yukarı ok tuşu zıplamak için. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşıkları Kavuştur Aşıkları Kavuştur Aşıklar bir araya gelmek ister. Birisi yukarıda diğer aşağıda olunca zor oluyor. Önce hangisi olduğunuzu seçin daha sonra güç göstergesi ile gücü ayarlayarak fırlatın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Kız Tavlama Kız Tavlama Kız tavlamak zordur. Oyunda kızların yanına giderek onları tavlamaya çalışıyorsunuz. Eğlenceli kızlar ve erkekler arasında geçen bir oyun..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Aşk Falı Aşk Falı Aşk Falı için papatyanız sizi bekliyor. Sevgiliniz ve siz sırayla yaprakları koparıyorsunuz. Birer veya ikişerli olarak seçip koparın bakalım kim daha çok seviyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Uzak Doğu Aşkları Uzak Doğu Aşkları Oyunumuzda, erkekleri etkilemeye çalışacaksınız. Tabii bu arada rakipleriniz de boş durmuyor. Haydi bütün erkekleri etkileyin ve kraliçe olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Etkileme Sanatı Etkileme Sanatı Seçkin partilere davet ediliyorsunuz. Buradaki çekici erkekleri büyüleyin. Ancak dikkat, rakipleriniz var. Erkeklerin kalbini onlara kaptırmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kızlar Erkekler Kızlar Erkekler Kalpten kalbe giden yolları açacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çapkın Kızlar Çapkın Kızlar Kızlar bu kadar çapkın olabilir. Yoldaki erkeklere göz kırpıp flört etmeye çalışıyor. Çapkın kızı bir de siz idare etmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öpücük Gönder Öpücük Gönder Arkadaşlarınız ile bir pikniğe gittiniz. Onlara mutluluğunuzu göstermek için öpücük gönderin. Kaç kişiyi aynı öpebilirsiniz ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofisde Öpüşme Ofisde Öpüşme Ofis arkadaşınız ile bir aşk yaşıyorsunuz. Onu öpmek istermiydiniz ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sınıfda Öpüşme Sınıfda Öpüşme Okulda birbirini öpen minik afacanların olduğu eğlenceli bir öpüşme oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşk Uyumu Ölçer Aşk Uyumu Ölçer Kızlar ve erkekler arasındaki aşkı ölçme zamanı geldi. Bakalım yakınlık ve uyumluluk dereceleri nelerdir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Romantik Öpüşme Romantik Öpüşme Kalbiniz yerinden fırlayıncaya kadar sevgilinizi öpmek istermisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Büyülü Eşyalar Büyülü Eşyalar Büyülü Eşyalar oyunumuzda, çeşitli mağazalarda dolaşan kızla oğlanın arasını yapacaksınız. Sihirli eşyalar size yardım edebilir. Fakat öncelikle hangi eşyaların sihirli olduğunu keşfetmeniz gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Kokarca Pepe Aşık Kokarca Pepe Çılgın aşık kokarca pepe sevgilisine gitmek üzere tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya çalışıyor. Amacı sevgilisine ulaşmak için arabaların ve otobüslerin geçtiği yoldan karşıya geçebilmek ve daha sonra botlar vasıtası ile nehiri geçmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofis Öpücüğü Ofis Öpücüğü Ofiste sevgilinle öpüşüyorsunuz. Ancak yalnız değilsiniz. Öpüşürken telefonla konuşan kadının sizi görmemesi gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldaki Aşkım Okuldaki Aşkım İlkokuldasınız, öğretmene yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorsunuz. Öğretmen sağa ve sola gittiğinde sizde mouse(fare) un sol tuşuna basılı tutarak öpüşmeye başlıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paparaziler Paparaziler Paparaziler barda sizi rahat bırakmıyor. Ünlü bir starsınız. Fotoğraf makinelerine yakalanmadan yanınızdaki kızı öpmeye çalışıyorsunuz. Mouse(fare) unuzun sol tuşuna basarak öpücük atabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gece Öpücüğü Gece Öpücüğü Gece sevgilinizi eve bırakmaya getirdiniz. Kapısının önünde ona iyi geceler öpücüğü veriyorsunuz. Ancak kızın annesi ve babası size rahat vermiyor. Onlar dışarı çıktığında sevgilinizi öpmeyi bırakmalısınız. Yoksa sonunuz tüfekle acı oluyor:) Oyunu mouse(fare) ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öpücük At Öpücük At Oyunun başında erkek veya bayan ı seçip öpücük atmaya başlayabilirsiniz. Öpücüğünüzün en uzağa gitmesi gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknikte Öpüşme Piknikte Öpüşme Piknikte sevgilinizle öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak arabadaki arkadaşınızın sizi görmesini engellemelisiniz. Bunun içinde zamanlamayı iyi ayarlamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mutlu ikili Mutlu ikili Mutlu çiftimiz başbaşa önce yemek yiyor. Daha sonrada dans edecekler. Ancak kızın annesi onları rahat bırakmıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Spiderman Aşık Spiderman Örümcek adam aşka gelmiş. Yukarıdan aşağıya sarkarak sevgilisini öpüyor. Ancak düşmanlarına o pozisyonda yakalanmaması gerekiyor. Ona göre dikkatli olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofis Aşkı Ofis Aşkı Sevgililer ofiste kaçamak yapıyor. Patron telefona baktığında sevgilileri öpüştürüyorsunuz. Patrona yakalanmamaya çalışmalısınız. Oyunun kontrolünü mouse(fare) ile sağlayabilirsiniz.

Taksi Öpücüğü Taksi Öpücüğü Takside sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak taksicinin sizi görmemesi gerekiyor. Dikiz aynasından sizi dikizlemeden öpüşmeyi kesmelisiniz.

Hamamda Öpüşme Hamamda Öpüşme Hamamda veya spor salonunda sevgilinizle öpüşebilirsiniz. Ancak etrafınızdaki insanların sizi görmemesi lazım.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

izdivaç izdivaç Yürüyen merdivenden aşağı inen ve yukarı çıkan çiftler birbirine aşık oluyor. Ancak aşık olmaları için uyumlu olmaları gerekiyor. Merdivenden inen kızlara uygun erkekleri seçerek yolluyorsunuz. En yüksek puana ulaşmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/2