Yıldızları Toplama

Yıldızları Toplama Oyunu Oyna

Yıldızları Toplama ; Yıldızları Toplama oyunumuzda yoldaki tüm yıldızları topluyorsunuz. Konilere çarparsanız puanınız eksiliyor. Haydi yıldızları toplayın ve diğer aşamaların kilidini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yıldızları Toplama Kral Oyunu 5979 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Yıldızları Toplama Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldızların Tarzı Yıldızların Tarzı Yıldızların Tarzı çok farklı ve dikkat çekici. Haydi siz de bu güzel model kıza yıldızların stiilini uygulayın. Onu tepeden tırnağa değiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yıldızları Yerleştir Yıldızları Yerleştir Oyunumuzda, üzerinde yıldız işareti olan topları işaretli yerlere yerleştireceksiniz. Eğlenceli bir zeka oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yıldızları Yakala Yıldızları Yakala Oyun avatarına süre dolmadan yıldızları ve harfleri tek tek yakalaması konusunda yardım edin.Yukarı ok tuşu - Zıplama.Sol / sağ ok tuşları - Hareket edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama oyunumuzda yoldaki tüm yıldızları topluyorsunuz. Konilere çarparsanız puanınız eksiliyor. Haydi yıldızları toplayın ve diğer aşamaların kilidini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şekerleri Toplama Şekerleri Toplama Yolunuzdaki şekerleri toplayın. Aşağı yukarı yön tuşlarıyla hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Objeler Toplama Objeler Toplama Mümkün olduğunca fazla objeyi toplayarak bankaya atın. Engellere dikkat edin. Ok yön tuşları hareket edin Space tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Toplama Mücevher Toplama Ok tuşlarıyla oynayacağınız mücevher toplama oyununda, bütün mücevherleri toplamaya çalışın. Yoldaki arabalar, kaktüsler ve yılanlar sizin için tuzak. Dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Yıldızları Yakala Mario Yıldızları Yakala Mario bu oyunda yıldızları yakalamaya çalışıyor. Beraber bu oyunu oynayın. Her etabı tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elma Toplama Elma Toplama Ağaçtan düşen elmaları MOUSE ile üzerine tıklayarak toplamaya çalışıyoruz.Bunun için hızlı ve seri olmalıyı.Çünkü elmalar yere hızla düşüyor.

Elbiseleri toplama Elbiseleri toplama Pinky Pickup oyunu; Sevgili Pinky arkadaşları ile parka gidecek fakat odasını öyle bir dağıtmışki her taraf heryerde. Bunu gören annesi odanı toplamadan asla parka gidemezsin der. Ve mecburen odasını toplaması gerekir. Haydi bakalım Pinky e yardım edinde biran evvel beraber parka gidin.