Tren Sürme

Tren Sürme Oyunu Oyna

Tren Sürme ; Yolcu treni ile yük ve yolcu taşıyabilirsiniz. Makinistlik yapmak oldukça eğlenceli olacaktır. Levelleri geçtikçe kazanacağınız para ile diğer leveller için köprü yapabilirsiniz. Makinistlik yapmanın temel mantığı para kazanarak köprü yapma üzerine kurgulu çocuklar. Ne kadar az malzeme ile sağlam köprü yaparsanız o kadar başarılı olacaksınız. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayın. Ardından gelen menüden Start butonu ile oyunu başlatabilirsiniz. Toplam da 10 farklı level olacaktır. Oyunumuz level atlamalıdır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tren Sürme Kral Oyunu 965 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 10 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Tren Sürme Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yük Treni Yük Treni Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yük Taşıma Treni Yük Taşıma Treni Yük treni ile verilen yükleri vagonlara yükleyin ve taşıyın. Yükleri eksiksiz bir şekilde dikkatlice aldıktan sonra varış noktasında ki kasabaya götüreceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Trenle Gezi Trenle Gezi Oyun Treni yola çıkıyor. Şirin kızı bu eğlence için giydirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenden Kaçış Trenden Kaçış İnsanlar sabah işe giderken trende sıkışıp kalmışlar. Onları kurtarmak için yol göstermeni bekliyorlar.Her bir yolcunun zayıf yönlerini bulun. Örnek : sakız çiğneyen çocuk. Sakızı bulup tıklayarak başlayabilirsin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trendeki Gizem Trendeki Gizem Bu tren yolculuğuda hayatta kalabilmek için, gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanmanız gerekiyor. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenci Kayu Trenci Kayu Kayu'nun treni için yolu tamamlamaya çalışmalısınız. Tren raylarında eksik olan yerleri, köşeleri tamamlayıp devam etmelisiniz.

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Tren Sürme Tren Sürme Yolcu treni ile yük ve yolcu taşıyabilirsiniz. Makinistlik yapmak oldukça eğlenceli olacaktır. Levelleri geçtikçe kazanacağınız para ile diğer leveller için köprü yapabilirsiniz. Makinistlik yapmanın temel mantığı para kazanarak köprü yapma üzerine kurgulu çocuklar. Ne kadar az malzeme ile sağlam köprü yaparsanız o kadar başarılı olacaksınız. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayın. Ardından gelen menüden Start butonu ile oyunu başlatabilirsiniz. Toplam da 10 farklı level olacaktır. Oyunumuz level atlamalıdır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tren Tren Tren yoluna devam etmek istiyor. Ancak ufak bir problem var. Oda yolda çukurların olması. Mouse(fare) ile kırmızı taşları kullanarak bu çukurları kapatmaya çalışmalısınız.

Totemi Düşürme 2 Totemi Düşürme 2 Oyunumuzda da ilkinde olduğu gibi her etapta belirtilen sayıda kutuyu patlatmanız gerekiyor. Fakat bu arada totemin yere düşmemesine dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tır Sürme Tır Sürme Tır sürerek yük taşıyacaksınız. Otobanda tırı kontrol ederek başarılı bir şekilde yükleri taşıyın. Tırı W,A,S,D ile sürebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sonic ATV Sürme Sonic ATV Sürme Kargo Kamyonu Oyunumuzda, Sonic ile birlikte eğlenceli bir ATV gezintisine çıkın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Araba oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mini Tren Mini Tren Treni önündeki engelleri aşarak tünele girmesini sağlamak.Bize geometrik şekiller verilmekte ve bunları kullanmamız isteniyor. + tuşu yakınlaştırıyor - tuşu uzaklaştırıyor. play tuşu ile tren hareket ediyor, geri tuşu ile seviye tekrar başlıyor.

Lunapark Treni 1 Lunapark Treni 1 Hem çok eğlenceli hem de çok adrenalin yükleyen bir lünapark oyunu dur. Treni hızlandırarak raylar üzerinde ilerletin. Fakat dikkat edin aşırı hızda tren raydan çıkabilir ve yolcular hoşnut kalmayabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Lunapark Treni Lunapark Treni Lunapark treni hem çok eğlenceli hem de çok adrenalin yükleyen bir lünapark oyunu dur. Treni hızlandırarak raylar üzerinde ilerletin. Fakat dikkat edin aşırı hızda tren raydan çıkabilir ve yolcular hoşnut kalmayabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..