Tehlikeli Köprü

Tehlikeli Köprü Oyunu Oyna

Tehlikeli Köprü ; Tehlikeli Köprü oyunumuzda, köprüye dinamitleri öyle bir yerleştirin ki, gereken araçlar düşürün, diğerleri kalsın. Bazı etaplarda da araçları bayrağa ulaştırmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeli Köprü Kral Oyunu 12001 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 68 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Tehlikeli Köprü Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tehlikeli Orman Tehlikeli Orman Buorman çok tehlikeli. Ormandaki 8 adet saklı makeyi bulmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tehlikeli Laboratuvar Tehlikeli Laboratuvar Oyunumuzda zorlu bir deneyden geçiyorsunuz. Bu laboratuarda yaratılan canavarları ve size ateş eden insanları öldürüp çıkışa ulaşmalısınız. WASD tuşlarıyla hareket ediyor, Q tuşuyla silah değiştiriyor E tuşuyla silahları alıyor ve düğmelere basıyor, fare ile de ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tehlikeli Köprü Tehlikeli Köprü Tehlikeli Köprü oyunumuzda, köprüye dinamitleri öyle bir yerleştirin ki, gereken araçlar düşürün, diğerleri kalsın. Bazı etaplarda da araçları bayrağa ulaştırmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tehlikeli Fil Tehlikeli Fil Tehlikeli fil sizin peşinizden kovalıyor. Şayet hızlı kaçamazsanız fil tarafından ezileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tehlikeli Düşman Hattı Tehlikeli Düşman Hattı Düşman Hattı çok organize edilmiş. Düşmanlar tarafından ele geçirilen üs bölgesini tekrar savaşarak almanız gerekiyor. Süper askeriniz ile düşman bölgesine saldırın. Bütün düşmanları keskin nişancı ve otomatik tüfeğiniz ile öldürün. Mouse ile nişan alarak ateş edin ve zor durumda kaldığınızda Space tuşu ile el bombası atarak düşmanlarınızı havaya uçurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tehlikeli Arazi Tehlikeli Arazi Tehlikeli Arazi oyunumuzda zorlu bir parkurda yarışacaksınız. Yolu tamamlamayı başarabilecekmisiniz bakalım. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SPACE tuşuyla zıplıyor ve Z tuşuyla nitroyu kullanıyorsunuz. Bu arada köprülerin üzerinde çok fazla kalmayın, yıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köprüleri Vur Köprüleri Vur Köprüleri vur ve bulunduğun yerden uzak tut. Alt üst ok tuşlarıyla hareket ediyor, sağ sol ok tuşlarıyla ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Köprü Tuzağı Köprü Tuzağı Köprü tuzağı kurarak düşman askerlerinin sizin toprağınıza girmelerini engellemeye çalışacaksınız. Kısıtlı sayıdaki dinamitleri doğru noktalara yerleştirmeniz size yetmeyecektir. Askerler harekete geçtikten sonra dinamitleri patlatma zamanlamanızı çok iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde askerler kaçar ve oyunu kaybedersiniz. Dİnamitleri doğru yere koyarsanız tüm askerleri yok eder ve oyunu siz kazanırsınız. İlerleyen bölümlerde sizi zorlayacak bazı özellikler açılacaktır. Bunlardan birtanesi şudur; askerlerin arasındaki doktoru sağ olarak ele geçirmelisiniz. Yani doktorun köprüden geçmesine izin verirken tüm askerleri aşağıya düşürmelisiniz.