Pizza Kamyonu

Pizza Kamyonu Oyunu Oyna

Pizza Kamyonu ; Pizza dükkanından aldığınız pizza malzemelerini bölüm sonuna götürmeye çalışacaksınız.Bölüm sonuna doğru ilerlerken kasanız ağzına kadar dolu olacaktır.Engebeli yollara girdiğinizde düşürdüğünüz yiyecekler zarar etmenize yol açaçaktır.Bölüm sonuna yetersiz sayıda yiyeyecek getirirseniz bölümü tekrar oynamak zorunda kalırsınız.Klavyenin yön tuşları ile oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pizza Kamyonu Kral Oyunu 638 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 4 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Pizza Kamyonu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zeytinli Karışık Pizza Zeytinli Karışık Pizza Zeytin pizzaya leziz bir tat verir. Mutafağa geçerek zeytinli karışık pizzayı leziz bir şekilde yapmak için verilen malzemeleri gösterildiği gibi kullanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yük Kamyonu Yük Kamyonu Aldığı yükleri başarılı bir şekilde varış noktasına götürmek isteyen kamyoncu ile çok eğleneceksiniz. Oyunun başlaması ile yüklerin kamyona yüklenmesini bekleyin ve ardından gaza basarak yola başlayın. Kamyoncu aldığı mallara hasar vermeden veya çok az hasar ile varış noktasına götürmesi gerekiyor. Levelli bir oyun olduğundan dolayı başarılı seferlerden sonra diğer bir nakliye işi alacaksınız. Ne kadar kısa sürede ve araca, nakliyeye hasar vermeden varış noktasına ilerlerseniz o kadar iyi skor elde edersiniz. New game ile oyuna başlayıp Yön tuşları yardımı ile kamyonu kontrol edebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu değerli uzay taşlarını ufoya götürüyor. Haydi bu yolu tamamlayıp, ufonun istediği malzemeleri zamanında yetiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Top Taşıma Kamyonu Top Taşıma Kamyonu Kamyonetinize yüklenen topları aldıktan sonra onları yere düşürmeyecek şekilde bitiş noktasına götürmelisiniz.Oyunu yön tuşları ile yönlendireceksiniz..

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Tavşan kamyonu ile oyuna başlamak için önce playa basıyorsunuz. Daha sonra başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız. İyi eğlenceler.

Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu oyunumuzda, çok fazla engelleri olan bir parkurda, bütün arabaları ezerek ilerleyeceksiniz. Haydi, herşeyi patlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Önce sütlerin kamyonunuza yüklenmesini bekleyiniz.Yön tuşları ile götürülmesi gereken yerlere götürünüz.Yol engebeli olduğundan dolayı sütleri dökmemeye çalışınız.

Sucuklu Pizza Sucuklu Pizza Sucuklu pizza yaparak bu mükemmel lezzeti arkadaşlarına yapacaksın. Pizzanı çok güzel yapmalısın. Pizza yaparak ne kadar iyi bir aşçı olduğunu göstermelisin. Kategorilerden malzeme seçimi yaparak oyuna başla. En leziz pizzayı hazırla. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sebzeli Karışık Pizza Sebzeli Karışık Pizza Karışık pizza sevenler için leziz malzemeler ile güzel bir pizza hazırlamalısın. Gösterilen adımlar ile pizzanı hazırla. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna giriş yapın. İlk etapta verilen soğanı gösterilen şekilde dilimleyin. Ardından domatesi dilimlemelisiniz. Ardından biber ve mantarı dilimlemeniz isteniyor. Ardından mutfak malzemelerini gösterilen şekilde kaplara yerleştirmelisiniz. Daha sonra bu malzemeleri karıştırın ve fırında ısıtın. Ardından pizza için verilen diğer malzemeleri de hazırlayın ve fırında leziz bir pizzanın yapılmasını bekleyin. Karışık pizza çok lezzetli olacağınızdan bütün marifetinizi gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Polis Kamyonu Polis Kamyonu Polis dağ kamyonunu kullanarak zorlu dağlara çıkmak ister misin? Unutma bu dağlara çıkmak pek kolay değil. Kontrolünü iyi sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Pizzacı Jerry Pizzacı Jerry Tom ve Jerry ile klasik haline gelen kahramanlarımızdan Jerry bu sefer mutfakta karşımıza çıkıyor. Aşçı Jerry ile kıyafetinizi giyin ve mutfağa girip güzel bir pizza yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pizzacı Ejderha Pizzacı Ejderha Kızgın ve sinirli ejderha çok aç pizza yemek istiyor. Sizin yapmanız gereken oyunda ejderhayı yöneterek pizza toplamasını sağlamak olacak. Dikkatli ve sert olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizzacı Pizzacı Pizzacı olmaya ne dersiniz. Size gelen siparişleri aklınızda tutabilecekmisiniz bakalım. Her gelen sipariş ile içerikler size bildirilecek. Bu içerikleri bir araya getirerek pizzaları paketlere doldurun ve servise gönderin.İçerikler gelmeye başlayınca bunları akılda tutun. Her bir içerik için tıklayın, daha sonra sağ üstteki paketi tıklayarak açın. Tepsiye gelerek tepsideki pizzayı tıklayın ve pakete koymuş olacaksınız. Oyunun çeşitli kademeleri ve zorluk derecesi git gide artacaktır.

Pizza Yemeği Pizza Yemeği Fırında mükemmel leziz bir pizza yapmak için şimdi mutfağa gideceksiniz. Size verilen süre ve verilen malzemeler ile leziz bir pizza yapacaksınız. Bu süre içerisinde hızlı hareket edin süre biterse oyunu kaybetmiş olursunuz. Size verilen malzemeler ile pizza yapacaksınız. Resim gibi bir ekran çıkacak bu ekranda ki eksik malzemeleri tamamlayacaksınız.Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonlarına tıklayın. Mouse ile kategorilerden seçimler yaparak leziz bir pizza yapmalısınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Pizza Yapma Pizza Yapma En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..