New York Taksi 3D

New York Taksi 3D Oyunu Oyna

New York Taksi 3D ; New york herkes duymuştur.peki bu ülkede araba sürmek ister arkadaşlar. İyi oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

New York Taksi 3D Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

New York Taksi 3D Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

UFO Taksi UFO Taksi UFO Taksi ile masum ve komik inekleri çiftlikten alın ve istediğiniz yere götürün. Oldukça komik bir oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Taksici Ben 10 Taksici Ben 10 Taksici olan Ben 10 ile müşterilerinizi verilen süre içerisinde istedikleri yere götürün. Ben 10 müşterilerini gezdirerek ve yolda ki engellere dikkat ederek çok para kazanmak istiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Taksi Şöförü Taksi Şöförü Taksi Şöförü oyunumuzda, yoldaki müşterileri (Yeşil halka ile gösterilenler) A tuşuna basarak yolcu olarak alın ve gitmek istedikleri yere bırakın. Gitmeniz gereken yönü yukarıda ok işaretiyle göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar az insana çarpmanız ve en kısa sürede müşterinizi yerine ulaştırmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taksi Park Etme 2 Taksi Park Etme 2 Taksi park etme oyununun 2. versiyonu. Oyunda önemli olan şey trafik akışı. Trafik normal bir şekilde akmaya devam ederken sizin taksinizi otoparka park etmeniz gerekiyor. Hiç kaza yapmadan gösterilen noktaya park etmelisiniz. Bölümleri geçtikçe trafik daha çok yoğunlaşacak ve sizin arabayı park etmeniz doğru orantılı olarak zorlaşacaktır.Ama siz başaracaksınız. İyi park etmeler

Taksi Öpücüğü Taksi Öpücüğü Takside sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak taksicinin sizi görmemesi gerekiyor. Dikiz aynasından sizi dikizlemeden öpüşmeyi kesmelisiniz.

Sarı Taksi Yarışı Sarı Taksi Yarışı Sarı taksilerin yarışı oldukça kıyasıya geçiyor. Taksi şoförü olarak bütün rakiplerinizi geçin. Play game ile oyuna giriş yapın. Career mode ile levelli ve atlamalı yarışlar yapar, Single race ile tek yarış yapar, Time trial ile zamana karşı yarışırsınız. Sesi kapatmak için sağ altta bulunan butona tıklayın. Ardından zorluk seçimi Easy (basit) Normal (normal) Hard(zor) seçeneklerinden birini seçin ve başlayın. Ardından zorluk seçimi Easy (basit) Normal (normal) Hard(zor) seçeneklerinden birini seçin ve başlayın. Oyunda ilk etapta aracınız yavaş başlar daha sonra itemleri toplarsanız rakiplerinizi yenersiniz. Yön tuşları ile aracınızı kontrol edin ve galip gelin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sarı Taksi Sarı Taksi Yön tuşlarını kullanarak hareket et. R ile radyo kanalını değiştir.H ile korna çal. Etrafı yeşil daire ile çevrili müşteriye yanaşıp arabana al. Gitmek istediği yer soldaki mini haritada ok ile gösterilecek. Polise yakalanmadan ve araçı haşat etmeden hedefe müşteriyi ulaştırabilirsen parayı kazanabilirsin. Yoldaki yağ çukurlarına girersen aracın kontrolü zorlaşır. Polise yakalanınca elinden kurtulabilirsen bonus kazanabilirsin.

Sarı Renkli Taksi Sarı Renkli Taksi Sarı Renkli Taksi ile müşterilerinizi gezdirebilirsiniz. Müşterinizi arabanıza aldıktan sonra verilen süre içerisinde gideceği yere kadar götürmeniz gerekiyor. Müşterinizden alacağınız para ile arabanızı geliştirebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

New York Taksi 3D New York Taksi 3D New york herkes duymuştur.peki bu ülkede araba sürmek ister arkadaşlar. İyi oyunlar

Çılgın Taksici Çılgın Taksici Taksici ile dikkatli bir şekilde yolcuları taşıyın. Yön tuşları ile taksiyi sürün, Space tuşu ile hızlı gidin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgın Taksi Çılgın Taksi Çılgın Taksi şoförü ile şehirde gezerken süper paralar kazanabilirsin. Çılgın taksine atla ve kurallara uyarak bol bol paralar kazan. Paraları kazandıkça oyunda başarılı olacaksın. Kazandığın paralar ile arabanı modifiye edebilirsin. Yayalara çarparsan, kural ihlali yaparsan oyunu kaybetmiş olacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çiçek Taksi Çiçek Taksi Taksi şoförü olan işletmeci arkadaş ile aracınıza binen müşterileri gitmek istedikleri noktalara götürün. Hız yaparsanız veya kırmızı ışıkta geçerseniz trafik cezası yersiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

3D Tünelden Kaç 3D Tünelden Kaç 3 Boyutlu oyun olan bu tünel geçişinde fare ile hareket ederek tünel içinde döner çemberlerin boş deliklerinden geçmeye çalışın.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

3D Tır Yarışı 3D Tır Yarışı Süper güçlü tırlar ile yarışacaksınız. Tırlar çok hızlı gidiyor ve motorları çok güçlü. Rakipleriniz de çok hızlı hareket ediyor. Tırınız ile hız sınırlarını zorlayın. Rakiplerinizin hepsini geçmelisiniz. Ne kadar hızlı gidip yarışı kazanırsınız bu yarış sonucu para kazanacaksınız. Kazandığınız para ile tırı modifiye edebilir, yeni parçalar ile daha performanslı ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

3D Jeep Sürme 3D Jeep Sürme 3D Jeep görselliğe sahip mükemmel bir jeep oyunu oynayacaksınız. 3D Jeep sürmek çok eğlenceli olacaktır. 3D Jeep kontrol edin ve engelli yolları aşın. Oyunda birçok engel olacaktır. Engellere takılmadan oyunu tamamlamalısınız. 3D Jeep kontrol etmek için Yön tuşlarını kontrol edebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.