Küçük Kamyon

Küçük Kamyon Oyunu Oyna

Küçük Kamyon ; PLAY yazılarına ve son olarak GO yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz.Oyun YÖN TUŞLARI ile SPACE(boşluk)tuşunu kullanarak da kamyonu frenliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Kamyon Kral Oyunu 510 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Küçük Kamyon Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Kamyoneti Zombi Kamyoneti Yön okları ile zombilerin ormanından kamyonetinizi geçirin. Aracınız özel olarak zombiler için dizayn edilmiştir. Tüm zombilere ve engellere çarparak onları öldürün. Uçurumlardan geçebilmek için yeterli hıza sahip olmanız gereklidir.

Yük Kamyonu Yük Kamyonu Aldığı yükleri başarılı bir şekilde varış noktasına götürmek isteyen kamyoncu ile çok eğleneceksiniz. Oyunun başlaması ile yüklerin kamyona yüklenmesini bekleyin ve ardından gaza basarak yola başlayın. Kamyoncu aldığı mallara hasar vermeden veya çok az hasar ile varış noktasına götürmesi gerekiyor. Levelli bir oyun olduğundan dolayı başarılı seferlerden sonra diğer bir nakliye işi alacaksınız. Ne kadar kısa sürede ve araca, nakliyeye hasar vermeden varış noktasına ilerlerseniz o kadar iyi skor elde edersiniz. New game ile oyuna başlayıp Yön tuşları yardımı ile kamyonu kontrol edebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu değerli uzay taşlarını ufoya götürüyor. Haydi bu yolu tamamlayıp, ufonun istediği malzemeleri zamanında yetiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Turbo Kamyonet Sürüşü Turbo Kamyonet Sürüşü Turbo Kamyonet Sürüşü oyunumuzda, şantiyede turbo kamyonet kullanacaksınız. Yolda birçok tuzak ve engel var. Bakalım iyi bir ağır vasıta sürücüsü olabilecekmisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Truckster Kamyon 3 Truckster Kamyon 3 Truckster Kamyon oyununu oyna İyi şanslar

Top Taşıma Kamyonu Top Taşıma Kamyonu Kamyonetinize yüklenen topları aldıktan sonra onları yere düşürmeyecek şekilde bitiş noktasına götürmelisiniz.Oyunu yön tuşları ile yönlendireceksiniz..

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Tavşan kamyonu ile oyuna başlamak için önce playa basıyorsunuz. Daha sonra başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız. İyi eğlenceler.

Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu oyunumuzda, çok fazla engelleri olan bir parkurda, bütün arabaları ezerek ilerleyeceksiniz. Haydi, herşeyi patlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Önce sütlerin kamyonunuza yüklenmesini bekleyiniz.Yön tuşları ile götürülmesi gereken yerlere götürünüz.Yol engebeli olduğundan dolayı sütleri dökmemeye çalışınız.

Süper Kamyon Süper Kamyon Yüklenen bütün kutuları engelli yollardan geçerken düşürmeden kısa süre içerisinde bitişe ulaştır ve oyunu tamamla. Vagonda bulunan kutular ne kadar çok olursa kazanacağın puan da o kadar fazla olur.

Sarı Kamyon Sarı Kamyon Sarı renkli uzay kamyonu ile yoldaki bütün yıldızları toplayarak en yüksek puanı almayı çalışıyorsunuz. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Polis Kamyonu Polis Kamyonu Polis dağ kamyonunu kullanarak zorlu dağlara çıkmak ister misin? Unutma bu dağlara çıkmak pek kolay değil. Kontrolünü iyi sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Pizza Kamyonu Pizza Kamyonu Pizza dükkanından aldığınız pizza malzemelerini bölüm sonuna götürmeye çalışacaksınız.Bölüm sonuna doğru ilerlerken kasanız ağzına kadar dolu olacaktır.Engebeli yollara girdiğinizde düşürdüğünüz yiyecekler zarar etmenize yol açaçaktır.Bölüm sonuna yetersiz sayıda yiyeyecek getirirseniz bölümü tekrar oynamak zorunda kalırsınız.Klavyenin yön tuşları ile oynayın.

Operasyon Kamyonu Operasyon Kamyonu Savaşa giden askerlerin olduğu kamyon pusuya düştü. Düşman askerleri tarafından sizin bütün askerleriniz yok edildi. Cepheye cephane götürecek kamyonu tek başınıza savunmanız ve düşmanı yok etmeniz gerekiyor. Cephane kamyonu patlarsa düşman amacına ulaşmış olacak. Düşmanları tek tek vurun ve cephane kamyonunu koruyun. Mouse ile ateş ederek Space tuşu ile düşmanın üzerine bomba atın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Nitro Kamyon Nitro Kamyon Nitro kamyon ile aldığını yükleri taşıyarak düşürmeden teslim noktasına yetiştirmelisiniz. Bunun için çok dikkatli olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..