Dinozor Avı

Dinozor Avı Oyunu Oyna

Dinozor Avı ; Dinozor Avı oyunumuzda, arabanızla dinozorların içinde ilerlemek zorundasınız. Haydi onları vurarak puan toplayın ve aracınızla silahlarınızı güçlendirin. Bu arada bonusları toplamayı da unutmayın. WASD tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile ateş ediyorsunuz. E ve space tuşu özel hamleler ve atışlar yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dinozor Avı Kral Oyunu 17332 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 168 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Dinozor Avı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzayda Gezegen Avı Uzayda Gezegen Avı Uzay yolculuğumuza sizde katılın ve gezegen avlayın iyi oyunlar arkadaşlar

Terörist Avı Terörist Avı Teröristler rehineler aldılar bu rehineleri kalkan yaparak kuşatmayı yarmak istiyor. Bütün teröristleri yok ederek rehineleri kurtarın. Oyunun yüklenmesinin ardından Play,Play butonuna tıklayın ve savaşacağınız bölge seçimi yapın. Start game butonuna tıklayın ve oyunu başlatın. Oyun da ki amacınız ilk etapta 10 teröristi etkisiz hale getirmek olacaktır. Teröristler rehineleri kullandıklarından dolayı ateş ederken çok dikkat edin. 4 rehineyi vurursanız oyunu kaybedersiniz. Teröristlerin hepsini yok edin ve bölgeyi güvenli hale getirin. Mouse ile nişan alın ve terörist hedefleri vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob ile maceraya hazırmısınız. Yapmanız gerken hayalet avcıları filmindeki gibi hayalet süpürgesi ile hayaletleri yakalayıp saldırmalarını engellemek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Somon Balığı Avı Somon Balığı Avı Usta somon avcısı av mevsiminde yine iş başında, balıklar sudan fırlıyor yakalanmak için. Klavyeden sağ-sol yön tuşlarını kullanarak balıkçıyı kontrol edin, boşluk tuşuyla balıkları avlamak için mızrağınızı savurun. Balıkçının mutlu olabilmesi için sınırlı süre içerinde yeteri kadar balık yakalamanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Palyaço Avı Palyaço Avı Palyaço avı başladı. ASDW tuşlarıyla hareket ediyor, JKL tuşlarıyla hamle yapıyor ve ateş ediyosunuz. Palyaçoların ölürken bıraktığı bonusları toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ördek Avı Ördek Avı Ördek avına çıktınız ve botunuzun içinde, karşıdan gelen ördekleri avlayacaksınız. Hızlı olun, yoksa gelip sizi gagalıyorlar.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Meteor Avı Meteor Avı Meteor Avı oyunumuzda, minik uzay aracımızla seyahat ederken, yoldaki göktaşlarını temizleyeceğiz. Bu arada mavi yakıtları ve kımızı bonusları toplamayı unutmayın. Fare ile hareket ve ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Mario Dinozoru Mario Dinozoru Mario dinozor ile gezmeyi çok seviyor. Her zaman tek başına takılan Mario bu sefer dinozoru ile eğleniyor. Marioyu kontrol edin ve dinozor ile bütün görevleri tamamlayın. Dinozoru Mouse ile kontrol edebilirsiniz. Türkiyenin Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Mario Altın Avı Mario Altın Avı Maden ustası Mario şimdide altın madencisine benzer bir şekilde altın avına girişti. Altınları tek tek toplayıp puan ve para kazanması için çaba sarfedecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Balığı Avı Köpek Balığı Avı Çok eğleneceğiniz bir oyun.Köpek balığı avına çıkmış olan dalgıçların keskin bıçaklarından kaçın. Enerjinizi yeniden kazanmak için balıkları ve dalgıçları yiyin. Oyun Mause ve SPACE tuşu ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Dora Altın Avında Dora Altın Avında Dora ve Diego nun mağaraya girmeleri için etraftaki gizlenmiş altınları bulması gerekiyor. Altınlar etrafa dağılmış onları fare ile toplayın.

Dinozor Avı Dinozor Avı Dinozor Avı oyunumuzda, arabanızla dinozorların içinde ilerlemek zorundasınız. Haydi onları vurarak puan toplayın ve aracınızla silahlarınızı güçlendirin. Bu arada bonusları toplamayı da unutmayın. WASD tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile ateş ediyorsunuz. E ve space tuşu özel hamleler ve atışlar yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bisküvi Avı Bisküvi Avı Bisküvi canavarları oyuna başlama zamanı. Maksimum kaç bisküvi toplayabilirsiniz.Sol Sağ ok yön tuşları - hareket edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ben10 Altın Avı Ben10 Altın Avı Ben10 bu sefer bir madende altın toplama görevni yerine getiriyor. Yapmanız gereken altın çekici ile gezinti yaparak altına denk geldiğinde uzatarak alıtını yakalayarak çekmek. İyi eğlenceler.

Ben 10 Uzaylı Avı Ben 10 Uzaylı Avı Uzaylıya ulaşmak için yolunun üzerinde zor anlar seni bekliyor. W, A, S, D tuşları ile uzay aracınızı yönlendirin. Mouse ile ateş edin.