Çekici Vinç

Çekici Vinç Oyunu Oyna

Çekici Vinç ; Trafik kurallarına uymayan sürücülerin araçlarını çekiyoruz. Yön tuşları ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çekici Vinç Kral Oyunu 2320 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 87 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

Çekici Vinç Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Vinçle Yük Yükle Vinçle Yük Yükle Limandaki vinç ile yük yüklenmesini bekleyen kamyonlara yük yükleyeceksiniz. Gemilerden aldığınız yükleri vinç yardımı ile çekici kamyona yükleyin. Kamyonu Yön tuşları ile kontrol ederek Mouse yardımı ile vinç ile aldığınız yükleri kamyona yükleyin. 24 farklı etaptan oluşan ve oldukça zorlaşan yükler sizi bekliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çekici Vinç Çekici Vinç Trafik kurallarına uymayan sürücülerin araçlarını çekiyoruz. Yön tuşları ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çekici Kamyon Çekici Kamyon Çekici kamyon araba oyununda,oyun yüklendikten sonra Continue ye ardından da Play the game e tıklayın.Yön tuşları ile çekiciyi kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Araba Çekicisi Araba Çekicisi Araba garajında ki arabaları nakliye noktasına kadar taşımanız gerekiyor. Arabaları taşırken hasar vermemeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesinin ardından Start butonu ile oyunu başlatın. Ardından New game seçeneği ile oyuna giriş yapın. Oyunda toplam 10 level olacaktır. Leveller kilitli olduğundan level 1 ile oyunu başlatın. Ardından sağ üst tarafta bulunan Start butonuna tıklamadan önce Mouse yardımı ile araba garajında bulunan arabayı çekicinin üzerine yükleyin ve ardından Start ile oyuna başlayın. Araba garajından aldığınız arabayı hasar vermeden istenilen yere götürmeniz gerekiyor. Arabaya hasar verirseniz oyunu kazanamazsınız. Yön tuşları yardımı ile çekiciyi kontrol edebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna