3D Tır Yarışı

3D Tır Yarışı Oyunu Oyna

3D Tır Yarışı ; Süper güçlü tırlar ile yarışacaksınız. Tırlar çok hızlı gidiyor ve motorları çok güçlü. Rakipleriniz de çok hızlı hareket ediyor. Tırınız ile hız sınırlarını zorlayın. Rakiplerinizin hepsini geçmelisiniz. Ne kadar hızlı gidip yarışı kazanırsınız bu yarış sonucu para kazanacaksınız. Kazandığınız para ile tırı modifiye edebilir, yeni parçalar ile daha performanslı ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Tır Yarışı Kral Oyunu 191 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Araba Oyunları

3D Tır Yarışı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yiyecekleri Paylaştır Yiyecekleri Paylaştır Servis tepsilerindeki yiyecekleri sizin olan iki tepsiye eşit şekilde paylaştıracaksınız. Yiyecekleri maşa ile tutarak tepsinize aldıktan sonra kırmızı butona basın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Yetenek yarışında çılgın şarkı grubuna iyi müzik yaptırmaya çalışıyoruz.Bunun içinde belirli bir süre içerisinde ÖNÜNÜZE GELECEK OLAN OKlar TAM KARE KUTUCUĞUN İÇİNE GELDİĞİNDE HANGİ OK gelmişse YÖN TUŞLARINDAN o OKa tıklıyoruz.

Viper Yarışı Viper Yarışı Viper ile yarışa hazırmısınız. Parkurunuzu seçin ve yarışa başlayın. Klavyedeki yön tuşlarını kullanacaksınız. Yoldaki bonus ve tuzaklara dikkat.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

V8 Araba Yarışı V8 Araba Yarışı V8 mükemmel motora sahip bu yarış arabası ile rakiplerini geçmeye çalışıyorsun. Çok hızlı ve çok dikkatli olmalısın. Yarışta karşına çıkan nitroları topla ve turbo motoru kullan. Nitro topladıkça turbo motor açılacak ve onu X tuşuyla kullanacaksın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Uğurböceği Yarışı Uğurböceği Yarışı Oyunumuzdaki amaç diğer Uğurböceklerini arkada bırakıp bitiş noktasına ulaşmak.Uğurböceği Yarışında uğurböceğinizi mause ile yönlendireceksiniz. Örümcekleri toplayacaksınız. Solucanlara dikkat etmelisiniz. İlerleyen bölümlerde karşınıza odunlarda çıkacak onlara takılırsanız hakkınız bitebilir.

Turbo Tır Turbo Tır Turbo Tır Oyunumuzda, modifiye edilmiş süper tır ile süper bir yarış yapın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Araba oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tırnaklarla Eğlen Tırnaklarla Eğlen Tırnaklarla Eğlen oyunumuzda, aşağıdaki tırnakların aynısını yapacaksınız. Boyalar ve üzerindeki çıkartmalar giderek zorlaşıyor, dikkatli olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tırnaklara Manikür Pedikür Tırnaklara Manikür Pedikür Kuaför dükkanı işleterek dükkanınıza gelen güzel ve alımlı bayanlara tırnak bakımı yapmanız gerekiyor. Güzel bayanların tırnaklarına istedikleri gibi manikür pedikür yaparak onları güzelleştirin. Manikür pedikür yapmadan önce tırnakların temizliğini yapın ve ardından manikür pedikür yapmaya başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Tırla Yolculuk Tırla Yolculuk Tırla Yolculuk oyunumuzda, dev tırınızla uzun bir yolu kat edeceksiniz. Bu yolda gerektiğinde yakıt, gerektiğinde yemek ve benzeri ihtiyaçlar için duracaksınız. Haydi yolu tamamlayıp en yüksek parayı kazanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tırla Nakliye Tırla Nakliye Tırla Nakliye oyunumuzda, çok güçlü bir tırla oldukça ağır malzemeleri nakledeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tırla Drift Tırla Drift Tırla Drift oyunumuzda, dev bir tırla drift atacaksınız. Haydi direksiyona geçin bakalım bu koca araca hakim olabilecekmisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tırı Park Etme Tırı Park Etme Tırınız çok uzun olduğundan acemi şoför park yapamadı. Tırın şoför koltuğuna geçin ve bu büyük canavarı usta manevralar ile park edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tırı Park Et Tırı Park Et Tırı Park Et oyunumuz keyif alacağınız bir oyun. Koca tırı işaretli yere park etmek, düşündüğünüzden daha zor olabilir. Haydi deneyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tırı Kullan Tırı Kullan Tırı Kullan oyunumuzda, Scania tır kullanacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Yoldaki tamir ve yakıt bonuslarını toplamayı unutmayın, yoksa yolda kalırsınız. Bu arada hız sınırlarına dikkat etmezseniz, radar arabaları sizi yakalayıp ceza kesiyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tır Yarışları Tır Yarışları Farklı farklı hava şartlarında tır sürmeye ne dersin? Tırı ve rengi seçtikten sonra yarışa başla ve yoldaki değerli altın ve gümüşleri toplayarak varış noktasına ulaş. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.