Yaramaz Çocuk Doktoru

Yaramaz Çocuk Doktoru Oyunu Oyna

Yaramaz Çocuk Doktoru ; Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yaramaz Çocuk Doktoru Kral Oyunu 23280 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 45 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Yaramaz Çocuk Doktoru Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Zıpzıp Çocuk Zıpzıp Çocuk Roketli çocuk bir platformdan diğerine zıplıyor. Hangi açı ve hızla zıplayacağını fare belirliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yüzücü Çocuk Yüzücü Çocuk Yüzücü çocuk ile okyanusa dalıp balık avlamaya başlıyorsunuz. Yön tuşları ile hareket edip sizden tutulması istenen balıkları tutmalısınız.

Yaramaz Simpson Yaramaz Simpson Fırlama Simpson evdeki bütün saksıları kırıp döküyor. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli olduğundan yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın. İntro gelecektir. İntrodan sonra tekrar Play butonuna tıklayın. Simpson ile ilk levelde üç farklı saksıyı dört atış hakkında vurmanız isteniyor. Oyun süreli olduğundan zamana karşı yarışıyorsunuz. Elli farklı level olacaktır. Leveli geçtikten sonra Next level ile diğer levele geçin. Level iki de sizi dört farklı saksı bekliyor. Hedefleri vurmak için evde taşların sektiğini unutmayın. Nişan alın ve atış yapın. Atış yaparken taşın nerelerden sekip geleceğine çok dikkat edin. Tek atış ile dört saksının hepsini de vurabilirsiniz. Önemli olan hedefleri iyi hesap etmektir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yaramaz Kedi Yaramaz Kedi Oyunumuzda, sevimli kedi sahibine yakalanmadan yaramazlıklar yapıyor. Sahibi bakmadığı zamanlarda, fareye basılı tutarak ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yaramaz Kardeş Yaramaz Kardeş Kardeşiniz horlarken ağzını açtığı an içerisine patlamış mısır fırlatarak uykusunu bölmeye çalışmalısınız.ilk bölümde mısır fırlatıyorsunuz belli miktarda mısırı fırlatmayı başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde karşedeşinize değişik şakalar yapabilirsiniz.

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Yaramaz bir çocukla birlikte anne babaya yakalanmadan yaramazlıklar yapıp puan toplamalısınız İlk seviyede yapman gereken anneyi babayı takip ederek çocuğun üzerine tıklamak ve kimse bakmıyorken dondurma, şeker ve benzeri şeyleri yiyerek puan topla.

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık çok eğlenceli olabilir. Haydi en üstteki yazıya tıklayarak oynamaya başlayın. Fakat dikkat, hostese yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Roketçi Çocuk Roketçi Çocuk Roketçi çocuk süper güçlü kaykayı ile maceralı yollarda ilerlemek istiyor. Roketiniz ile hız sınırlarını zorlayın. Oyun çok kaliteli olduğundan dolayı yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start game seçeneğine tıklayın. Oyunda toplam dört level olacaktır, ilk girişte level 1 seçimini yapın. Ardından kask ve giysi seçimi yapacaksınız. Levellerde olduğu gibi bunlarda da sadece birinciler açık olacaktır. Roketçi çocuğu yönlendirin ve itemlerin hepsini toplayın. Levelleri geçtikçe para kazanacaksınız ve bu paralar ile yeni eşyalar satın alabilir, roketçi çocuğu daha da hızlı yapabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket ederek Space (boşluk) tuşu ile de roketi açıyorsunuz. Roket kullandıkça azalacaktır ona çok dikkat etmelisiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Postacı Çocuk Postacı Çocuk Çocuğun başı dertte ona verilen postaları zamanında ve doğru bi şekilde yerine ulaştırmalı size verilen adresleri ve kapı numaraları unutmayın doğru eve gitmelisiniz.

Obur Çocuk Obur Çocuk PLAY NOW yazısına tıklayın, atılan yemekleri yakalayıp yemelisiniz ama her atılanı yemeyin yoksa zehirlenip ölebilirsiniz YÖN tuşları ile oynamalısınız

Manavcı Çocuk Manavcı Çocuk Gelen müşterilerin istedikleri meyve ve sebzeleri tartıya koyabilir ve bu meyveleri paketledikten sonra onlara satabilirsiniz. Eğer müşteri bir kilodan fazla istiyorsa eşyayı ona göre fazladan koymalısınız.

Ejderha Çocuk Ejderha Çocuk Ejderha çocuk maceradan maceraya geçiyor. Oyunda kurtarıcı rolünü üstlendi. Ara ara ejderha kılığına giriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..