Maymun Diş Çekme

Maymun Diş Çekme Oyunu Oyna

Maymun Diş Çekme ; Yaramazlık yapan bu maymunun çürük dişlerini çekeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Maymun Diş Çekme Kral Oyunu 20792 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 76 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Maymun Diş Çekme Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Maymun ile yukarıdan gelen balonlara basarak en uç noktaya kadar çıkmaya çalışmalısınız. Arada geçen kuşların üstüne basmanız size avantaj sağlıyacaktır.KRALOYUNU.NET iyi oyunlar diler..

Yarışların Efendisi Yarışların Efendisi Mükemmel görselliğe sahip yarış arabaları ile pistlerin efendisi olduğunuzu kanıtlayın. Araçlarınız çok hızlı gidiyor deli tay gibi bu yüzden arabayı kontrol etmeniz çok zor olabiliyor. Rakip arabaları yenerek birinci olarak yarışı tamamlamanız gerekiyor. Hadi pistlerin efendisi olduğunuzu gösterin. Yön tuşları ile süper hızlı olan yarış arabanızı kontrol ediyorsunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Temiz Dişler Temiz Dişler Minik kahraman dişimiz mikroplarla savaşıyor. Oyuna başlarken hangi mikrop için hangi silahı kullanacağınız anlatılıyor. Bazen diş macunu, bazen sadece su kullanacaksınız. Haydi sağlıklı ve bembeyaz dişler için diş temizliğine başlayın, mikroplarla savaşarak hepsini yenin..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Şirin Maymun Şirin Maymun Çok tatlı olan maymunun muzlarını yemesine yardımcı olacaksınız. Oyunun sol üstünde gösterilen klavye tuşlarına doğru zamanlarda bastığınız takdirde maymun muzları düzgün bir şekilde yiyecektir.

Sevimli Maymun ve Zuma Sevimli Maymun ve Zuma Sevimli Maymun meyveleri atıyor ve sizde aynı üç farklı meyveyi vurarak indirmeye çalışıyorsunuz. Maymunun attığı meyveler çok birikirse oyunu kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pucca'nın Kedisi Pucca'nın Kedisi Pucca kedisini kurtarmak için yol üzerindeki kalpleri toplamaya çalışıyor. Topladığı kalpler ile yolun sonunda kedisine kavuşabilecek. Sağ ok tuşu : hızlı koşmak için Sol ok tuşu : yavaşlamak için Yukarı ok tuşu : zıplamak için SPACE tuşu : süper hızlı gitmek Alt ok tuşu : frenleme için kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Maymun Minik Maymun Minik maymun yine ormanda dolaşıyor. Mario gibi objeleri topluyor. Özellikle de muzları. Minik maymuna bu noktada yardım edin. PLAY ve START tuşları ile oyunu başlatın. Karakterinizi seçin. Sağ ve Sol ok tuşları yan hareketler, Yukarı ok ve SPACE tuşu zıplama içindir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Maymunları Sırala Maymunları Sırala Maymunları üst üste sıralamaya çalışıyoruz.Paraşütle atlarken dikkat!

Maymunları Sevindir Maymunları Sevindir Oyunumuz çok eğlenceli bir zeka oyunu. Üzgün maymunları nasıl sevindireceğinizi bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Maymun Muz Peşinde Maymun Muz Peşinde 2 farklı tip de maymun ormanda çok değişik bir muz macerasına atılıyor. Uzun soluklu bir oyun olan bu eğlence ormanında çeşitli zararlılar karışına çıkacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Maymun Diş Çekme Maymun Diş Çekme Yaramazlık yapan bu maymunun çürük dişlerini çekeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Maymun Ceviz Peşinde Maymun Ceviz Peşinde Maymunun yukarı tırmanarak cevizlere ulaşmasını sağlayın. Bu arada karşısına çıkabilecek düşmanlarını da eleyin.Ok yön tuşları - Hareket SPACE tuşu - Cevizi Al.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kötülüklerin Efendisi Kötülüklerin Efendisi Vulkhana isimli kötülükler efendisi ile savaşacaksınız. Kahramanımız ile kötülükler efendisini yok edin. W,A,S ve D tuşları ile kahramanımızı kontrol ederek düşmanları yok edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible yine zor bir görevde. Hırsız maymunu takip edip durdurması gerekiyor. Klavyenin ok tuşlarını ve space tuşunu kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hırsız Maymun Hırsız Maymun PLAY ardından GO yazılarına basıp oyuna başlıyoruz haylaz maymunun elinde bulunan eşyaları geri almak için sapanımız ile onu vurmalıyız YÖN tuşlarını kullanıp atmak istediğiniz yeri ve hızı velirleyip FARE ile fırlatıyoruz