Kol Ameliyatı

Kol Ameliyatı Oyunu Oyna

Kol Ameliyatı ; Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kol Ameliyatı Kral Oyunu 19804 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 187 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Kol Ameliyatı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Toto Pul Koleksiyonu Toto Pul Koleksiyonu Toto ile çeşit çeşit, renk renk pul koleksiyonu yapıyoruz. Çok eğlenceli bir oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sanal Bacak Ameliyatı Sanal Bacak Ameliyatı Yaramazlık yaptığından dolayı bacağı kırılmış olan hastaları tedavi edeceksiniz. Gösterilen adımlara göre bacak ameliyatı yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Nefis Çikolata Nefis Çikolata Nefi mi nefis bir çikolata yapmak her kız için vazgeçilmez bir tatlıdır. Özellikle sıcakken yemek de ayrıca lezzet katar. Çikolata oyunu size bu mis kokulu tatlı yapmayı gösterecek.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Koltuk Parçalama Koltuk Parçalama Kırmızı koltuğu zevkinize göre parçalayacaksınız. Aşağıda çeşitli aletler veriliyor. Onları kullanarak koltuğu parçalayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Koloni Gemisinden Kaç Koloni Gemisinden Kaç Oyunumuzda, uzaydasınız. Haydi gerekli nesneleri bulun ve buradan kurtulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kolaysa Yakala Kolaysa Yakala Oyunumuzda, yarışı mümkün olduğu kadar hızlı tamamlamanız gerekiyor. Bu arada yoldaki bonusları toplamayı unutmayın. Etabın sonunda da rakibinizin enerjisini düşürecek şeyler yapıp onu yarış dışı bırakmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, S ve D tuşarıyla rakibin enerjisini yok edecek hareketler yapabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kolay Pizza Kolay Pizza Kolay Pizza oyunumuzda, en hızlı ve kolay olan pizza margarita yapmayı öğreneceğiz. Haydi hemen başlayın. Malzemeleri sırasıyla pizzaya ekleyerek en lezzetli margarita pizzayı hazırlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kanser Ameliyatı Kanser Ameliyatı Kanser olan hastanızı ameliyat ederek kanserli hücreleri yok etmeniz gerekiyor. Kanser ameliyatı yapmak oldukça zorludur. Doğru müdahale de bulunmazsanız hastanızı kaybedebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Hastaya kalp pili takılacak. Bunun için siz görevlendirildiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra ameliyata başlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kalp Ameliyatı 2 Kalp Ameliyatı 2 Hastalanan hastalarınıza anjiyo yapacaksınız. Kalpleri yorulan bu hastalara gidin ve tedavi yapın. Kalp ameliyatı yapmak çok zor bir operasyon bilgisi gerektirir. Hastanız hakkında tahliller yapın ve ameliyata başlayın. Çok dikkatli olmalısınız yoksa hastanızı kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Hastanıza zarar gelmeden kalp ameliyatı yapacaksınız. Oyunumuz Türkçe olması nedeni ile çok güzeldir. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaburga Ameliyatı Kaburga Ameliyatı Ambulans ile normal bir araba kaza yapıyor. Kazadan sonra kaburgaları kırılan adama müdahale ediyorsunuz. Yukarıdaki aletleri sırayla kullanarak ameliyatı bitirmeye çalışmalısınız.

İskelet Kolonisi İskelet Kolonisi İskelet kolonisinde esir tutulan kahramanımız dünyaya dönmek için iskeletlerle mücadele etmek durumunda. Oyun mükemmel bir macera oyunu. Mause ile tıklayarak ilerleyin ve yine mause ile kılıç darbeleri vurun. Puanlarınız arttıkça silahlarınız da artacak. Silahlarınız artınca diğer (Shift+Mause) gibi tuş fonksiyonları da kullanılacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediye Kolye Hediye Kolye Bu hediye tamamen size özel ve çok güzel olacak. Üstteki kolye tasarımlarından beğendiğinizi seçin ve küçük aksesuarlarla süsleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..