Kalp Ameliyatı

Kalp Ameliyatı Oyunu Oyna

Kalp Ameliyatı ; Hastanıza zarar gelmeden kalp ameliyatı yapacaksınız. Oyunumuz Türkçe olması nedeni ile çok güzeldir. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Ameliyatı Kral Oyunu 21207 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 178 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Kalp Ameliyatı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sünger Bob Kalpli Balonlar Sünger Bob Kalpli Balonlar Sünger Bob ile oyunda ki amacınız bütün kalpli balonları toplamak olacak. Sünger Bob bütün balonları toplamak istiyor. Sünger Bob yardım edin ve solucanlara yakalanmadan etapları tamamlayın ve bütün kalpli balonları toplayın. Oyun yüklendikten sonra Start butonuna tıklayın. Yön tuşları yardımı ile Sünger Bob bütün kalpli balonları toplayacak. Oyunda toplam 3 hakkınız olacaktır. Bu hakları dikkatli bir şekilde kullanın ve Sünger Bob ile kalpli balonları toplayarak kahramanımızı mutlu edin. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sanal Bacak Ameliyatı Sanal Bacak Ameliyatı Yaramazlık yaptığından dolayı bacağı kırılmış olan hastaları tedavi edeceksiniz. Gösterilen adımlara göre bacak ameliyatı yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kanser Ameliyatı Kanser Ameliyatı Kanser olan hastanızı ameliyat ederek kanserli hücreleri yok etmeniz gerekiyor. Kanser ameliyatı yapmak oldukça zorludur. Doğru müdahale de bulunmazsanız hastanızı kaybedebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kalplleri Patlatmaca Kalplleri Patlatmaca Deniz aslanının burnu ile yukarıdaki balonlara nişan alarak patlatmasını sağlayın. Aynı renkte en az 3 balon gelmesi durumunda balonlar patlayacaktır. Dikkat edin şayet balonlar yavaş yavaş yere inerken mavi çizgiye değmesi durumunda oyun biter.Her tur 90 saniye sürer. Aynı renkte balonları yukarı atarken bir sonradan gelecek balonun rengini dikkate alın deriz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kalpli Kek Kalpli Kek Kalpli Kek oyunumuz çok güzel ve eğlenceli bir pasta yapma oyunu. Haydi güzel, kırmızı bir kalple süsleyeceğiniz lezzetli pastanızı yapmaya hemen başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Hastaya kalp pili takılacak. Bunun için siz görevlendirildiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra ameliyata başlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kalp Masajı Kalp Masajı Ölüm döşeğinde hastaneye gelen hastaya kalp masajı yapmanız gerekiyor. Elektro şokun derecesini iyi ayarlamazsanız hastanın kalbi durabilir. Arka arkaya gelen hastaları sorunsuz bir şekilde sağlığına kavuşturmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kalp Ameliyatı 2 Kalp Ameliyatı 2 Hastalanan hastalarınıza anjiyo yapacaksınız. Kalpleri yorulan bu hastalara gidin ve tedavi yapın. Kalp ameliyatı yapmak çok zor bir operasyon bilgisi gerektirir. Hastanız hakkında tahliller yapın ve ameliyata başlayın. Çok dikkatli olmalısınız yoksa hastanızı kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Hastanıza zarar gelmeden kalp ameliyatı yapacaksınız. Oyunumuz Türkçe olması nedeni ile çok güzeldir. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaburga Ameliyatı Kaburga Ameliyatı Ambulans ile normal bir araba kaza yapıyor. Kazadan sonra kaburgaları kırılan adama müdahale ediyorsunuz. Yukarıdaki aletleri sırayla kullanarak ameliyatı bitirmeye çalışmalısınız.

Göz Ameliyatı Göz Ameliyatı Gözünden rahatsız olan hastaya göz ameliyatı yaparak onu iyileştirmeniz gerekiyor. Hastanın gözü çok şiddetli bir ağrıya sahip ve onu tedavi etmelisiniz. Göz ameliyatını başarılı bir şekilde yaparak en iyi cerrah olduğunuzu kanıtlayın. Ameliyata girmeden önce verilecek direktifleri dikkatlice okumalısınız. Göz ameliyatı direktiflerine göre ameliyatı yapmaya başlayın. Göz ameliyatını yapabilmek için Mouse kullanacaksınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Estetik Ameliyatı Estetik Ameliyatı Güzel kız en güzel kız olmak için estetik ameliyat yapmak istiyor. Güzel kıza estetik yaparak ona çok güzel bir görüntü vermelisin. Güzel kıza estetik yap ve onu güzelleştir. Estetik ameliyat için oyun başlamadan önce nasıl ameliyat yapacağınıza iyi bakın. Daha sonra ameliyata başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı Oyunumuzda ne kadar başarılı bir doktor olabileceğinizi göreceksiniz. Hastanın dizine ameliyatı başarılı bir şekilde yapın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Diş Ameliyatı Diş Ameliyatı Dişinde çürük olan gorilin dişini tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Ancak elinizi ona kaptırmamanız gerekiyor.