Estetik Ameliyatı

Estetik Ameliyatı Oyunu Oyna

Estetik Ameliyatı ; Güzel kız en güzel kız olmak için estetik ameliyat yapmak istiyor. Güzel kıza estetik yaparak ona çok güzel bir görüntü vermelisin. Güzel kıza estetik yap ve onu güzelleştir. Estetik ameliyat için oyun başlamadan önce nasıl ameliyat yapacağınıza iyi bakın. Daha sonra ameliyata başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Estetik Ameliyatı Kral Oyunu 195 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Estetik Ameliyatı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sanal Bacak Ameliyatı Sanal Bacak Ameliyatı Yaramazlık yaptığından dolayı bacağı kırılmış olan hastaları tedavi edeceksiniz. Gösterilen adımlara göre bacak ameliyatı yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kanser Ameliyatı Kanser Ameliyatı Kanser olan hastanızı ameliyat ederek kanserli hücreleri yok etmeniz gerekiyor. Kanser ameliyatı yapmak oldukça zorludur. Doğru müdahale de bulunmazsanız hastanızı kaybedebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Hastaya kalp pili takılacak. Bunun için siz görevlendirildiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra ameliyata başlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kalp Ameliyatı 2 Kalp Ameliyatı 2 Hastalanan hastalarınıza anjiyo yapacaksınız. Kalpleri yorulan bu hastalara gidin ve tedavi yapın. Kalp ameliyatı yapmak çok zor bir operasyon bilgisi gerektirir. Hastanız hakkında tahliller yapın ve ameliyata başlayın. Çok dikkatli olmalısınız yoksa hastanızı kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Hastanıza zarar gelmeden kalp ameliyatı yapacaksınız. Oyunumuz Türkçe olması nedeni ile çok güzeldir. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaburga Ameliyatı Kaburga Ameliyatı Ambulans ile normal bir araba kaza yapıyor. Kazadan sonra kaburgaları kırılan adama müdahale ediyorsunuz. Yukarıdaki aletleri sırayla kullanarak ameliyatı bitirmeye çalışmalısınız.

Göz Ameliyatı Göz Ameliyatı Gözünden rahatsız olan hastaya göz ameliyatı yaparak onu iyileştirmeniz gerekiyor. Hastanın gözü çok şiddetli bir ağrıya sahip ve onu tedavi etmelisiniz. Göz ameliyatını başarılı bir şekilde yaparak en iyi cerrah olduğunuzu kanıtlayın. Ameliyata girmeden önce verilecek direktifleri dikkatlice okumalısınız. Göz ameliyatı direktiflerine göre ameliyatı yapmaya başlayın. Göz ameliyatını yapabilmek için Mouse kullanacaksınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Estetik Ameliyatı Estetik Ameliyatı Güzel kız en güzel kız olmak için estetik ameliyat yapmak istiyor. Güzel kıza estetik yaparak ona çok güzel bir görüntü vermelisin. Güzel kıza estetik yap ve onu güzelleştir. Estetik ameliyat için oyun başlamadan önce nasıl ameliyat yapacağınıza iyi bakın. Daha sonra ameliyata başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı Oyunumuzda ne kadar başarılı bir doktor olabileceğinizi göreceksiniz. Hastanın dizine ameliyatı başarılı bir şekilde yapın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Diş Ameliyatı Diş Ameliyatı Dişinde çürük olan gorilin dişini tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Ancak elinizi ona kaptırmamanız gerekiyor.

Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsakta kemik kalmış. sizinde doktor olarak göreviniz bağırsaktaki bu kemiği bağırsağa zarar vermeden dışarıya çağırmak.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Anne ve babasını dinlemeyerek yaramazlık yapan çocuğun ayağı incindi. Anne baba sözünü dinlemeyen bu çocuğa ameliyat yapacağız. Mouse ile ameliyat araç ve gereçlerini kullanarak X-RAY cihazını da Yön tuşları yardımı ile kullanacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Anjiyo Ameliyatı Anjiyo Ameliyatı Kalbinde rahatsızlık olan adamı ameliyat etmelisiniz. Hasta adamın kalp damarlarından biri tıkalı ve bu tıkalı olan damar yüzünden adam nefes alırken zorluk çekiyor. Hasta adamı tedavi ederek iyileştirmeniz gerekiyor. Hasta adamı ameliyat edin ve onu sağlığına kavuşturun. Hasta adamın kalbinde ki tıkalı olan damara anjiyo ameliyatı yaparak onun kalbini iyileştirmeniz gerekiyor. Hasta adamı iyileştirerek ne kadar iyi bir doktor olduğunuzu gösterin. Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonları ile oyuna giriş yapın ve ardından Mouse ile anjiyo ameliyatı yaparak hastanızı iyileştirin. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Akciğer Ameliyatı Akciğer Ameliyatı Çok sigara içen hastanızın akciğerleri iflas etti. Sigara içmek çok kötü bir alışkanlıktır. Sigara insanları kısa sürede ölüme götüren bir maddedir çocuklar. Siz büyüyünce kesinlikle sigara içmeyin. Anne ve babanız sigara içerken onları uyarın yoksa bu oyunda olduğu gibi akciğerleri hasta olur. Akciğerleri hasta olan adamın ciğerlerini röntgen çekerek ameliyat öncesine hazırla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna