Doktor Tavşan

Doktor Tavşan Oyunu Oyna

Doktor Tavşan ; Doktor tavşan ile dişlerdeki bakterileri diş macunu sıkarak öldürün.Ok tuşları ile hareket edin boşluk(space) tuşu diş macunu sıkın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Doktor Tavşan Kral Oyunu 7874 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Doktor Tavşan Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Temiz Tavşan Temiz Tavşan Temiz Tavşan evi temizlemeye çalışıyor ama ev çok kirlenmiş. Onun için yardımınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin ve evi tertemiz yapın. Bu arada toplanması gereken şeyleri de yerlerine yerleştirmelisiniz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Tavşanlı Kek Tavşanlı Kek Tavşanların çok sevdiği besin olan havuçlar ile kek yapacaksınız. Havuçlu kekin tadı çok farklı. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tavşanlar Yemekte Tavşanlar Yemekte Çok hoş bu tavşanlar yemek pişirmeye çalışıyor. Bu sevimli tavşanlar ile birlikte en güzel yemekleri pişirmek için hemen yemek oyununa başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve yumurtalar aşağıya düşmemeli. Tavşanların hepsini karşıya geçirmelisiniz. Yumurtalarda da sürprizler var. Bazıları taşıyıcıyı uzatıyor, bazıları ekstra puan veriyor, bazıları da can veriyor. Haydi sevimli tavşanları düşürmeden karşıya taşıyın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor.

Tavşan Nehirde Tavşan Nehirde Tavşanların orman içinde karşıdan karşıya geçmesine yardımcı olmanız gerek. Bunun için nehir üzerinden geçen kütükleri kullanın.Oyunu fare ile onayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşan Kurtar Tavşan Kurtar Yavrularını kurtarmak isteyen tavşana yardımcı olmak istersen şemsiyeyi yönlendir ve yavru tavşanları kutuya düşür.Yön tuşları ile oynayın.

Tavşan Kızlar Tavşan Kızlar Tavşan Kızlar oyunumuzda, iki tavşan kız arkadaşı giydireceksiniz. Bu kıyafetler gerçekten çok eğlenceli. Haydi başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Tavşan kamyonu ile oyuna başlamak için önce playa basıyorsunuz. Daha sonra başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız. İyi eğlenceler.

Tavşan Jessica Tavşan Jessica Tavşan Jessica birbirinden güzel giysilerle karşınızda. Kendisi zaten çok güzel ve ne giyse yakışıyor. Haydi bu çok şık giysileri giydirin ve eğlenin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Tavşan Havuç Peşinde Tavşan Havuç Peşinde Bu sevimli tavşan havuç peşinde. Havuçları toplamaya çalışacak ancak köpek tehlike yaratıyor. Köpeğe yakalanmadan havuçları toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşan Çiftliği Tavşan Çiftliği Tavşan Çiftliği çok eğlenceli bir yer olacak. Birsürü sevimli tavşan burada oynayacak. Haydi şirin bir çiftlik tasarlayın ve tavşanlarla oynamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süslü Tavşan Süslü Tavşan Bu oyunda yapmanız gereken tavaşanı giydirme ve süslemek olacak. Süslü tavşanı giydirmek için play tuşuna basarak oyuna giriş yapmalısınız ve süslemelisiniz. İyi eğlenceler.