Çocuk Doktoru

Çocuk Doktoru Oyunu Oyna

Çocuk Doktoru ; Yaramazlık yapan çocukları tedavi edeceksiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play ile hastaneye giriş yapacaksınız. Sizden istenilenler sol tarafta gösterilecektir. Örneğin ilk levelde düşmüş olan kızımıza yardım ederek yarasını kapatmanız isteniyor. Her başarılı müdahaleden sonra Next level ile diğer aşamaya geçebilirsiniz. Daha sonra yaramaz kızın kalbini dinlemeniz gerekiyor. Mouse ile gösterilenleri yapmalısınız. Toplamda sekiz farklı level olacaktır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Doktoru Kral Oyunu 1273 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 21 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Çocuk Doktoru Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Zıpzıp Çocuk Zıpzıp Çocuk Roketli çocuk bir platformdan diğerine zıplıyor. Hangi açı ve hızla zıplayacağını fare belirliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yüzücü Çocuk Yüzücü Çocuk Yüzücü çocuk ile okyanusa dalıp balık avlamaya başlıyorsunuz. Yön tuşları ile hareket edip sizden tutulması istenen balıkları tutmalısınız.

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Yaramaz bir çocukla birlikte anne babaya yakalanmadan yaramazlıklar yapıp puan toplamalısınız İlk seviyede yapman gereken anneyi babayı takip ederek çocuğun üzerine tıklamak ve kimse bakmıyorken dondurma, şeker ve benzeri şeyleri yiyerek puan topla.

Roketçi Çocuk Roketçi Çocuk Roketçi çocuk süper güçlü kaykayı ile maceralı yollarda ilerlemek istiyor. Roketiniz ile hız sınırlarını zorlayın. Oyun çok kaliteli olduğundan dolayı yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start game seçeneğine tıklayın. Oyunda toplam dört level olacaktır, ilk girişte level 1 seçimini yapın. Ardından kask ve giysi seçimi yapacaksınız. Levellerde olduğu gibi bunlarda da sadece birinciler açık olacaktır. Roketçi çocuğu yönlendirin ve itemlerin hepsini toplayın. Levelleri geçtikçe para kazanacaksınız ve bu paralar ile yeni eşyalar satın alabilir, roketçi çocuğu daha da hızlı yapabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket ederek Space (boşluk) tuşu ile de roketi açıyorsunuz. Roket kullandıkça azalacaktır ona çok dikkat etmelisiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Postacı Çocuk Postacı Çocuk Çocuğun başı dertte ona verilen postaları zamanında ve doğru bi şekilde yerine ulaştırmalı size verilen adresleri ve kapı numaraları unutmayın doğru eve gitmelisiniz.

Obur Çocuk Obur Çocuk PLAY NOW yazısına tıklayın, atılan yemekleri yakalayıp yemelisiniz ama her atılanı yemeyin yoksa zehirlenip ölebilirsiniz YÖN tuşları ile oynamalısınız

Manavcı Çocuk Manavcı Çocuk Gelen müşterilerin istedikleri meyve ve sebzeleri tartıya koyabilir ve bu meyveleri paketledikten sonra onlara satabilirsiniz. Eğer müşteri bir kilodan fazla istiyorsa eşyayı ona göre fazladan koymalısınız.

Ejderha Çocuk Ejderha Çocuk Ejderha çocuk maceradan maceraya geçiyor. Oyunda kurtarıcı rolünü üstlendi. Ara ara ejderha kılığına giriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Doll Evi Çocukları Doll Evi Çocukları Doll Evi sakinleri minikler evlerinin dekorasyonunu tek başlarına yapamadılar. Devreye siz giriyorsunuz ve bu güzel doll sakinlerine en güzel doll evini armağan ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diş Doktoru Diş Doktoru Çürüyen dişlere acilen müdahele etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde dişi kaybedebilirsiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak dişe müdahale edebilirsiniz. Çocuğun ağzı tamamen sağlığına kavuştuğund yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çocuklar Piknikte Çocuklar Piknikte Çocuklar güzel güneşli bir havada piknik için hazırlık yapıyorlar Çevre düzenini ve dekoru siz oluşturun oyunda tüm nesneleri mouse kullanarak hareket ettirebilir ve yerlerine yerleştirebilirsiniz.

Çocuklar Okula Çocuklar Okula Okula veya kütüphaneye gitmek isteyen çocukları trafikte karşıdan karşıya geöirmelisiniz. Yaya geçidinde trafiği durdurun ve çocukları karşıya geçirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çocuk Yiyen Bitki Çocuk Yiyen Bitki Çocukları yemek için harekete geçen bitki oldukça tehlikeli.. Ama siz çocukları yemezseniz onlar sizi balta ile kesip yaşamınıza son verdirecek. O yüzden size doğru gelen çocukların hepsini yemelisiniz.