Çatlak Doktor

Çatlak Doktor Oyunu Oyna

Çatlak Doktor ; Çatlak Doktor Oyunumuzda, yapmanız gereken size gösterilen bölgeden organı sökerek koparmak. Daha sonra gösterilen çizgi güzergahından taşırmadan yerine ulaştırmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile organları koparıyoruz. Ameliyat oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çatlak Doktor Kral Oyunu 14260 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 76 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Çatlak Doktor Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Doktor Tavşan Doktor Tavşan Doktor tavşan ile dişlerdeki bakterileri diş macunu sıkarak öldürün.Ok tuşları ile hareket edin boşluk(space) tuşu diş macunu sıkın.

Doktor Doktor Doktor olarak hastalarını tedavi edeceksin. Ne kadar iyi bir ameliyat ekibi oluşturursan hastaların senden o kadar memnun kalır ve hastalarını o kadar ustaca iyileştirirsin. İlk hastan kalp ameliyatı gereken bir hasta olacaktır. Kalp hastası olan gencin kalbi ufak olduğundan dolayı çok çabuk yorulduğundan dolayı onu ameliyat et ve iyileştir. Oyunun kontrolleri Türkçe olduğundan dolayı hiç zorluk çekmeden doktor olabileceksin. Ne kadar başarılı bir cerrah olursan o kadar yüksek skorlar yapabilirsin. Mouse ile gösterilen adımları tekrarla ve usta cerrah olduğunu göster. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dişçi Doktor Dişçi Doktor Sevimli dişler çok şeker yediklerinden dolayı biraz tedaviye ihtiyaçları var. Diş hekimi olarak elinizdeki ayna ile dişteki çürük yeri bulun ve alet kutusundan ışık yanan aleti alarak çürük dişleri tedavi edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Diş Doktoru Diş Doktoru Çürüyen dişlere acilen müdahele etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde dişi kaybedebilirsiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak dişe müdahale edebilirsiniz. Çocuğun ağzı tamamen sağlığına kavuştuğund yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çocuk Doktoru Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan çocukları tedavi edeceksiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play ile hastaneye giriş yapacaksınız. Sizden istenilenler sol tarafta gösterilecektir. Örneğin ilk levelde düşmüş olan kızımıza yardım ederek yarasını kapatmanız isteniyor. Her başarılı müdahaleden sonra Next level ile diğer aşamaya geçebilirsiniz. Daha sonra yaramaz kızın kalbini dinlemeniz gerekiyor. Mouse ile gösterilenleri yapmalısınız. Toplamda sekiz farklı level olacaktır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çatlak Tenisci Çatlak Tenisci Çatlak bir tenis oyunu için bu oyunu mutlaka oynamanız gerekli. Çocuk oyunları kategorisindeki en çatlak oyunlar dan birisidir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatlak Şövalye Çatlak Şövalye Kalenize saldıran yılanlar, iblisler ve yırtıcı kuşları etkisiz hale getirmeniz gerekli. Bunun için oyun başında silahı seçin ve ilgili mermileri satın alın. Şayet aşamayı geçerseniz para puan kazanacaksınız ve yine mühimmat alabileceksiniz. Unutmayın doğru silah ve mermiler ile oyunu kazanabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Çatlak Kuaför Çatlak Kuaför Çatlak kuaför kızın macerasını izleyin.izlerkende 2 resim arasındaki farkları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatlak Fil Boyama Çatlak Fil Boyama Çatlak fil bir uzaylıya aşık olmuş. Resmi boyayarak farklı bir boyut kazandırın.Oyun fare ile oynanır.

Çatlak Doktor Çatlak Doktor Çatlak Doktor Oyunumuzda, yapmanız gereken size gösterilen bölgeden organı sökerek koparmak. Daha sonra gösterilen çizgi güzergahından taşırmadan yerine ulaştırmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile organları koparıyoruz. Ameliyat oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bebek Doktoru Bebek Doktoru Bir hastanede bebek doktoru olarak çalışıyorsunuz. Hastalarınızın hepsi birbirinizden şirin ve tatlı. Bebek arabasına oturtulan bu şirin hastaları muayene edip evlerine göndereceksiniz. Hepsinin ihtiyacı olan tedavi yöntemi kafalarının üzerindeki baloncuklardan görebilirsiniz. Hastalar sırada beklediği için elinizi çabuk tutmalısınız. Bazı çocuklara iğne vurmanız gerekecek. Onlara iğne vurduktan sonra ağlayacaklardır. Yarabandı takıp bu tatlı bebekleri sakinleştirebilirsiniz.Bebeklerimize yardım edin. İyİ oyunlar