Bebek Doktoru

Bebek Doktoru Oyunu Oyna

Bebek Doktoru ; Bir hastanede bebek doktoru olarak çalışıyorsunuz. Hastalarınızın hepsi birbirinizden şirin ve tatlı. Bebek arabasına oturtulan bu şirin hastaları muayene edip evlerine göndereceksiniz. Hepsinin ihtiyacı olan tedavi yöntemi kafalarının üzerindeki baloncuklardan görebilirsiniz. Hastalar sırada beklediği için elinizi çabuk tutmalısınız. Bazı çocuklara iğne vurmanız gerekecek. Onlara iğne vurduktan sonra ağlayacaklardır. Yarabandı takıp bu tatlı bebekleri sakinleştirebilirsiniz.Bebeklerimize yardım edin. İyİ oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Doktoru Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -5 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ameliyat Oyunları

Bebek Doktoru Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Tatlı Bebek banyosunu yapıp uyumalı. Güzel kokulu sabunlarla ona banyo yaptırın ve uyutun. Çok eğleneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Bebek Bakıcısı Süper Bebek Bakıcısı Süper bebek bakıcısında yapman gereken bebeklere bakıcılık yapmak ve hepsini ağlatmadan anneleri gelene kadar mutlu etmektir.

Sue Bebeklerin Bakımı Sue Bebeklerin Bakımı Şirin mi şirin bebekler bakımı zor olabilir. Çok keyif alacağınız bir bebekli bakıcı oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Bebekler Sevimli Bebekler Sevimli bebekler anneleri tarafından dışarı hava almaya çıkartıldılar. Bu ikizlerin biraz giyime biraz da güzelleşmeye ihtiyaçları var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Bebek Giysileri Sevimli Bebek Giysileri Oyun odasında oynayan bebek için en sevimli giysileri seçin. Bu şeker bebek kıyafetleri içinde seçim yapmanız kolay olmayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Sonic Bebekler Mario Sonic Bebekler Mario arkadaşı Sonice çok kızdı. Kızgın Mario ile Sonic bebeklerini vurun. Nişan alın ve ateş ederek bebekleri düşürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Bebekleri Mario Bebekleri Oyun içinde mario bebekleri aşağıdan geçerken ilgili renkte olan diğer mario bebeği yanına göndererek yukarıdaki bebekleri göndermek. Gelen mario rengine bağlı olarak yukarı göndermek istediğiniz noktada üzerine basınız. Aynı renkte en az 3 tane olması durumunda bebekler ortadan kalkacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kerata Bebek Kerata Bebek Bu sevimli keratayı giydirmek ister misin? Annesi ile gezmeye gidecek olan haylaz bebeği en güzel kıyafetler ile giydirip süsleyeceğiz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Diş Doktoru Diş Doktoru Çürüyen dişlere acilen müdahele etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde dişi kaybedebilirsiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak dişe müdahale edebilirsiniz. Çocuğun ağzı tamamen sağlığına kavuştuğund yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dans Eden Bebek Dans Eden Bebek Dans etmeyi çok seven bebek ile çok güzel ve çok komik bir oyun oynayacaksınız. Bu bebek tanıdığınız bebeklerden çok ama çok farklı. Birçok dans figürünü yapan bebek ile dans edin. Çalan müziğin ritmine kapılan bebek ile dans hareketleri yapın. Dance as Jake ile fırlama bebek dans eder ve Dans as you ile siz dans edersiniz. Bebeğin alt kısmında bulunan butonlar ile dans hareketleri, müzik ve diğer hareketler ile bebeği dans ettirebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Çocuk Doktoru Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan çocukları tedavi edeceksiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play ile hastaneye giriş yapacaksınız. Sizden istenilenler sol tarafta gösterilecektir. Örneğin ilk levelde düşmüş olan kızımıza yardım ederek yarasını kapatmanız isteniyor. Her başarılı müdahaleden sonra Next level ile diğer aşamaya geçebilirsiniz. Daha sonra yaramaz kızın kalbini dinlemeniz gerekiyor. Mouse ile gösterilenleri yapmalısınız. Toplamda sekiz farklı level olacaktır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Canavar Bebek Canavar Bebek Canavar Bebek çok garip. Seçeceğiniz sopa ile vurarak onu yere düşürmeden havada tutmaya çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.