Ameliyat Oyunları

0/1

Ameliyat Oyunları Doktor oyunları, ameliyat oyunları, diş çektirme oyunları, hemşire oyunları, hayvan ameliyatı, röntgen çekme oyunları, kalp pili, diz ameliyatı, protez ameliyatı oyunları ve daha fazlası kral oyun için Kraloyunu.net sizlerle.

Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı Oyunumuzda ne kadar başarılı bir doktor olabileceğinizi göreceksiniz. Hastanın dizine ameliyatı başarılı bir şekilde yapın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Başarılı Ameliyat Başarılı Ameliyat Oyunumuzda önce ameliyatını yapacağınız kahramanı seçiyorsunuz. Daha sonra ameliyata başlıyorsunuz. Haydi ne kadar başarılı bir doktor olduğunuzu gösterin ve başarılı bir ameliyatı zamanında tamamlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Hasta İlaçları Hasta İlaçları Hastaların ilaç vakitleri geldi. Hemşiremiz yola çıkıyor. Bu ilaçların yetişmesi gerek. Dikkatli olmak gerek ki yolda arabalar var. Bu arabalara dikkat edin. Doğru zamanda ilacı doğru hastaya ulaştırın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Önce sevdiğiniz bir kahramanı seçin.Zor ameliyat oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İşkence Odası İşkence Odası Yapmanız gereken size gösterilen bölgeden organı sökerek koparmak. Daha sonra gösterilen çizgi güzergahından taşırmadan yerine ulaştırmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dişçi Asistanı Dişçi Asistanı Dişçide asistan olarak çalışıyorsunuz. Dişçinin köpeğinin dağıttığı yerleri doktor gelmeden toplamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diş Doktoru Diş Doktoru Çürüyen dişlere acilen müdahele etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde dişi kaybedebilirsiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak dişe müdahale edebilirsiniz. Çocuğun ağzı tamamen sağlığına kavuştuğund yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ameliyat Odası Ameliyat Odası Hastanın vücudundaki ilginç cisimleri tek tek çıkarmaya çalışmalısınız. Hastanın canını fazla yakmadan onu ameliyat etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kalp Masajı Kalp Masajı Ölüm döşeğinde hastaneye gelen hastaya kalp masajı yapmanız gerekiyor. Elektro şokun derecesini iyi ayarlamazsanız hastanın kalbi durabilir. Arka arkaya gelen hastaları sorunsuz bir şekilde sağlığına kavuşturmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaburga Ameliyatı Kaburga Ameliyatı Ambulans ile normal bir araba kaza yapıyor. Kazadan sonra kaburgaları kırılan adama müdahale ediyorsunuz. Yukarıdaki aletleri sırayla kullanarak ameliyatı bitirmeye çalışmalısınız.

Neşter Neşter Vücutta çizilen bölgeleri neşter ile kesmeye çalışacaksınız. Yanlış yeri keserseeniz hastayı kaybedebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çürük Dişler Çürük Dişler Çürük dişlerini söktürmek için gelen hastaya yardımcı olmaya çalışacaksınız. Sağlam dişleri ellememelisiniz.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Hastaya kalp pili takılacak. Bunun için siz görevlendirildiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra ameliyata başlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Röntgen Çek Röntgen Çek Röntgen filmi çekilmek için size gelen hastayı masaya yatırdıktan sonra film çekiyorsunuz. Vücudunda gördüğünüz şeyleri sağdan işaretlemelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diş Ameliyatı Diş Ameliyatı Dişinde çürük olan gorilin dişini tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Ancak elinizi ona kaptırmamanız gerekiyor.

iğne Vurma iğne Vurma iğneden çok korkan hastanızın kalçasına enjeksiyonu yapmaya çalışacaksınız hastanız korktuğundan sürekli kaçıyor ve hareket ediyor.

Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsakta kemik kalmış. sizinde doktor olarak göreviniz bağırsaktaki bu kemiği bağırsağa zarar vermeden dışarıya çağırmak.

Kemikleri Yerleştir Kemikleri Yerleştir İnsan vucuduna kemikleri yerleştirin.Oyunu fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diş Fırçalama Diş Fırçalama Dişlerimizi bembeyaz yapalım. Oyuna başlamak için PLAY a basıyoruz ve dişimizdeki tüm pislikleri temizliyoruz

Doktor Tavşan Doktor Tavşan Doktor tavşan ile dişlerdeki bakterileri diş macunu sıkarak öldürün.Ok tuşları ile hareket edin boşluk(space) tuşu diş macunu sıkın.

Çatlak Doktor Çatlak Doktor Çatlak Doktor Oyunumuzda, yapmanız gereken size gösterilen bölgeden organı sökerek koparmak. Daha sonra gösterilen çizgi güzergahından taşırmadan yerine ulaştırmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile organları koparıyoruz. Ameliyat oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Hastanıza zarar gelmeden kalp ameliyatı yapacaksınız. Oyunumuz Türkçe olması nedeni ile çok güzeldir. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Maymun Diş Çekme Maymun Diş Çekme Yaramazlık yapan bu maymunun çürük dişlerini çekeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Anne ve babasını dinlemeyerek yaramazlık yapan çocuğun ayağı incindi. Anne baba sözünü dinlemeyen bu çocuğa ameliyat yapacağız. Mouse ile ameliyat araç ve gereçlerini kullanarak X-RAY cihazını da Yön tuşları yardımı ile kullanacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Dişçi Doktor Dişçi Doktor Sevimli dişler çok şeker yediklerinden dolayı biraz tedaviye ihtiyaçları var. Diş hekimi olarak elinizdeki ayna ile dişteki çürük yeri bulun ve alet kutusundan ışık yanan aleti alarak çürük dişleri tedavi edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sanal Bacak Ameliyatı Sanal Bacak Ameliyatı Yaramazlık yaptığından dolayı bacağı kırılmış olan hastaları tedavi edeceksiniz. Gösterilen adımlara göre bacak ameliyatı yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağa çok hasta. Hasta kurbağaya ameliyat ederek onu iyileştirmen gerekiyor. Neşterler kurbağayı kes ve organlarını tedavi et. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kalp Ameliyatı 2 Kalp Ameliyatı 2 Hastalanan hastalarınıza anjiyo yapacaksınız. Kalpleri yorulan bu hastalara gidin ve tedavi yapın. Kalp ameliyatı yapmak çok zor bir operasyon bilgisi gerektirir. Hastanız hakkında tahliller yapın ve ameliyata başlayın. Çok dikkatli olmalısınız yoksa hastanızı kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

0/1