Yeraltı Uçuşu

Yeraltı Uçuşu Oyunu Oyna

Yeraltı Uçuşu ; Bu helikopter verilen görev uçarak ilgili bayrağı alması. Güzel bir helikopter oyunu olan oyunda duvarlara çarpmamaya özen gösterin. Mayınlara çarparsanız hayat kaybedersiniz.Oyunu A S D tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yeraltı Uçuşu Kral Oyunu 4375 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aksiyon Oyunları

Yeraltı Uçuşu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yeraltı Uçuşu Yeraltı Uçuşu Bu helikopter verilen görev uçarak ilgili bayrağı alması. Güzel bir helikopter oyunu olan oyunda duvarlara çarpmamaya özen gösterin. Mayınlara çarparsanız hayat kaybedersiniz.Oyunu A S D tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yeraltı Tünelleri Yeraltı Tünelleri Oyunumuzda, yer altındaki kanallarda kapalı kaldınız. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak buradan kurtulmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yeraltı Macerası Yeraltı Macerası Yer altında birbirinden farklı delhizlerde yaşanan bir macera oyunu. Oyun içinde bir kaç kademe mevcuttur. Tüm çocuklar bu oyunun peşinde giecekler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Mario Yeraltı Savaşı Süper Mario Yeraltı Savaşı Süper mario yeraltı savaşı ile sevenlerine ayrı bir macera yaşatacak. Engin dehlizlerin içinden geçen süper mario, karşısına çıkan avatar ve canavalardan kurtulacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kuş Uçuşu Kuş Uçuşu Sinirlenmiş olan kuşları sapan ile gererek uçurup karşıdaki köpeklere atmalısın.Mause ile kuşları istediğin gibi atabilirsin.Tüm köpeklerin ölmesi için kuşların temas etmesi gereklidir.

Jet Uçuşu Jet Uçuşu Roketi hazırlayın, yakıt ile doldurun ve uçuşa geçin.Ok yön tuşları - Hareket.Z tuşu - Ateş.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Helikopter Uçuşu Helikopter Uçuşu START yazısına basarak oyuna başlıyoruz BOŞLUK ( uzun tuş ) tuşunu kullanarak helikopterimizi havaya kaldırıyoruz YÖN tuşları ile helikopteri sürüyoruz yönünü belirliyoruz dikkat etmemiz gereken helikopteri doğru noktaya doğru bir şekilde indirin.

Çılgın Araba Sürücüsü Çılgın Araba Sürücüsü Çılgın Araba Sürücüsü oyunumuz fare ile oynanıyor. Etaplar ilerledikçe yoldaki tuzaklar artıyor ve trafikteki araç sayısı fazlalaşıyor. Bakalım ne kadar iyi bir sürücüsünüz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ben 10 Koşucusu Ben 10 Koşucusu Koşucu arkadaşı yolunu belirleyerek koşturtur.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ambulans Sürücüsü Ambulans Sürücüsü Ambulans sürücüleri çok usta şoförlük yaparlar. Ambulansa atlayın ve hastaları hastaneye en kısa sürede yetiştirmek için elinizden geleni yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna