Uzaydaki Yaratık

Uzaydaki Yaratık Oyunu Oyna

Uzaydaki Yaratık ; Uzaya keşfe giden insanlar hiç beklemedikleri bir anda uzaylı bir yaratıkla karşılaşırlar. Uzaydaki insanları korkutan bu yaratığı bir an önce öldürmek ister misin? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uzaydaki Yaratık Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -25 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aksiyon Oyunları

Uzaydaki Yaratık Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaratıklar Dövüşü Yaratıklar Dövüşü İsterseniz iki kişi, isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzaydaki Yaratık Uzaydaki Yaratık Uzaya keşfe giden insanlar hiç beklemedikleri bir anda uzaylı bir yaratıkla karşılaşırlar. Uzaydaki insanları korkutan bu yaratığı bir an önce öldürmek ister misin? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Gece Yaratıkları Gece Yaratıkları Gece yaratıkalrını avlayacaığınız bu oyunda, yolunuz tuzaklarla dolu. Hem bu tuzaklardan kurtulun, hem de yaratıkalrın hepsini öldürün. Tabutları SPACE tuşuyla açarsanız, içinden yeni silahlar alabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Danscı Yaratık Danscı Yaratık Benzer renkte olan yaratıklardan en az 3 tanesini yan yana getir ve yok et. Oyun yüklenince, play a tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Çılgın Yaratık Çılgın Yaratık Süper bir görselliğe sahip olan bu oyunda yaratık orman içinde ve uçurum kenarlarında dolaşıyor. A S D F tuşları - saldırı.Ok yön tuşları - hareket ve zıplama yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Cadılar Bayramı Yaratıkları Cadılar Bayramı Yaratıkları Cadılar bayramı geldi. Ancak yaratıklar rahat durmuyor. Şeker bahçeniz üzerinden size doğru geliyorlar. Bunları durdurmak için onlara taş fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ben 10 Yaratıklara Karşı Ben 10 Yaratıklara Karşı Ben 10 ile Uzaylılara karşı savaşın. Sizi yok etmek isteyen Uzaylı yaratıklara karşı bütün gücünüz ile savaşın. Mouse ile süper silahları ateşliyor ve W,A,S,D tuşları ile yönünüzü ayarlıyorsunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ben 10 Uzaylı Yaratıklar Ben 10 Uzaylı Yaratıklar Ben 10 uzaylı yaratıklara karşı süper mutasyonu ile savaşıyor. Yön tuşları ile hareket, X tuşu ile zıpla, Z tuşu ile ateş, Üst ok ve Z tuşu ile havaya ateş edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.