Ninja Saldırısı

Ninja Saldırısı Oyunu Oyna

Ninja Saldırısı ; Yolunuza çıkan düşmanlarınızı ve tuzakları aşmalısınız. Yukarıdan sarkan lambalarda altınlar var, onları da toplamanız gerek. Düşmanlarınız giderek giçleniyor ve tuzaklar zorlaşıyor. Fare ve SPACE tuşu ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ninja Saldırısı Kral Oyunu 2781 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 9 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Aksiyon Oyunları

Ninja Saldırısı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Saldırısı Zombi Saldırısı Zombilere karşı verilen süre içerisinde bölgenizi savunun. Zombiler sizi yok etmek için ordular halinde üzerinize ilerliyor. Cephaneyi dikkatli kullanın ve hepsini yenin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Usta Ninja Usta Ninja Minik ninja aslında çok usta bir ninja. Şimdi onunla yeni maceralara birlikte çıkın. Yardımınıza ihtiyacı var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Terörist Saldırısı Terörist Saldırısı Terörist Saldırısı Oyunumuzda, teröristlerle çatışma çok hızlı devam ediyor. Olabildiği kadar çok terörist avlayın. Mermileri ve sağlık paketlerini de toplamalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ormandaki Sevimli Ninja Ormandaki Sevimli Ninja Sevimli ninja ormanda maceraya atıldı. Güzel bir obje toplama ve macera oyunu. Oyun içinde ok tuşları ile objeleri toplayalım. Ara ara bonuslar olacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Saldırısı Ninja Saldırısı Yolunuza çıkan düşmanlarınızı ve tuzakları aşmalısınız. Yukarıdan sarkan lambalarda altınlar var, onları da toplamanız gerek. Düşmanlarınız giderek giçleniyor ve tuzaklar zorlaşıyor. Fare ve SPACE tuşu ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Köpek Ninja Köpek Nişancı Köpek ile ağaçta bulunan topları vuracaksın. Kahverengi topları vurarak puan kazanacaksın ve kırmızı topları vurman halinde puan kaybedersin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı oyunumuzda, kaplumbağaların ustası Splinter kaçırılıyor. Kaplumbağalar, ustalarını kurtarmak için sörflerine biniyor ve çatışmaya başlıyorlar. Hem düşmanlarını yenmeleri hem de karınlarını doyurmaları gerek. Haydi onlara yardım edin.

Ninja Kaplumbağalar Şehirde Ninja Kaplumbağalar Şehirde 2 boyutlu bu ninja kaplumbaşalar oyununda kahramanlarımız arkadaşları April i yine Shredder in elinden kurtarmak üzere çaba sarfedecekler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Kaplumbağa Yer Altı Ninja Kaplumbağa Yer Altı Ninja kaplumbağa yer altı dünyasının azgın kötü kalpli ninjaları ile karşı karşıya geldi. Birbiri ardına gelen diğer ninjalar kolay lokma değil.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Dengesi Ninja Dengesi Hepimiz biliriz ki ninja dengesi çok önemlidir. Bu dengeyi kazanmak için de çok zorlu eğitimlerden geçerler. Haydi siz de bu ninjayı topun üzerinde mümkün olduğu kadar uzun süre tutun ve eğitimine yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı oyunumuzda, bu iki savaşçı grubu da siz yönetiyorsunuz. Bakalım hangisinde daha başarılı olacaksınız. Fare ile nişan alıp ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kabus Ninjalar Kabus Ninjalar Ninjalar kabus gibi saldırıyorlar. Size saldıran ninjaları yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşu ile vuruyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çevik Ninja Çevik Ninja Küçük Ninja Oyunu bir Macera oyunudur. Küçük ninjamız gerçekten çok yetenekli ve çevik.Oyunda yapmanız gereken yoldaki mektupları toplamak ve hazineye ulaşmak. Ninjamızın özellikleri ise çok fazla mesela duvarlardan tırmanabiliyor, bir kere zıpladıktan sonra 2. kez havada iken zıplayabiliyor. Bu özellikler size hiç bir yerde mahsur kalmamanız konusunda yardımcı oluyor. Oyun Yön tuşları ile oynanıyor ayrıca "C" tuşu ile zıplıyor "X" tuşu ile de yoldaki düşmanlarını vuruyor Ninjamızın çok kuvvetli kafa darbeleri var düşmanlarımızı kafa darbeleri ile vuruyoruz. İyi Oyunlar arkadaşlar

Canavar Saldırısı Canavar Saldırısı Üzerinize gelen canavarları okunuz ile öldürün. Oyun mause ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ben 10 Ninja Saldırısı Ben 10 Ninja Saldırısı Ben 10 ninja olarak düşmanlarına karşı savaşıyor. Labirentte Ben 10 ile düşmanlara karşı savaşın. Space tuşu ile zıplayın, Z tuşu ile saldırı yapın ve X tuşu ile savunmaya geçin. Yön tuşları ile hareket edeceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.