Aksiyon Oyunları

0/4

Aksiyon Oyunları Birbirinden güzel aksiyon oyunları hızlı enerjisi yüksek olan kral oyun sevenler için Kraloyunu.net adresinde yeni aksiyon oyunları oynayabilirsiniz.

Aç Tırtıl Aç Tırtıl Aç Tırtıl oyunumuz çok eğlenceli. Yerin altında yaşayan ve ilerleyen tırtılımızın karnını doyurmalısınız. Ok tuşlarını kullanarak onun yer üstündeki canlılarla beslenmesini sağlayın. Bu arada mayın ve roketlerden uzak durmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Transformers Savaşı Transformers Savaşı Transformers Savaşı oyunumuzda, Autobot larımız Deception düşmanlarına karşı savaşıyor. Space tuşunu kullanarak robota ya da arabaya dönüştüğünüz bu oyunda, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı Ninja Kaplumbağalar Sörfçü Savaşı oyunumuzda, kaplumbağaların ustası Splinter kaçırılıyor. Kaplumbağalar, ustalarını kurtarmak için sörflerine biniyor ve çatışmaya başlıyorlar. Hem düşmanlarını yenmeleri hem de karınlarını doyurmaları gerek. Haydi onlara yardım edin.

Düello Ustası Düello Ustası Düello Ustası oyunumuzda, tek tek rakiplerinizle duello yapıyorsunuz. Zil sesini duyana kadar bekleyin ve duyar duymaz ateş edin. Hızlı ateş eden kazanıyor. Haydi bakalım ne kadar hızlı silah çekeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Karda Uçuş Karda Uçuş Karlı bir havada özel yetenekli uçak ile uçuş halindesiniz. Ateş etme kabiliyetini kullanarak objelerden puanlarınızı toplayın. Kar yağmur sizin için önemli değil.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otoban Avcısı Otoban Avcısı Otoban Avcısı oyunumuzda hem hızlı akan bir trafikte ve otobanda araba kullanacaksınız, hem de çevrenizdeki arabalara ateş edeceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket edip, A ve S tuşlarıyla sağa sola ateş ediyorsunuz. Bu arada yolunuzdaki benzin ve mermileri toplamayı unutmayın. Yoksa yolu tamamlayamazsınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Britney Mızrak Fırlatma Britney Mızrak Fırlatma Britney mızrak fırlatma zamanı. Orman içinde karşınızda duran britner av oldu. Onu mızrak fırlatma oyunu ile avlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Durmadan Ateş Durmadan Ateş Aralıksız ateş edip, gereken sayıda düşmanı öldürün. Onlar sizi öldürdüğü zaman, oyun kaldığı yerden yeniden başlıyor ve gereken parayı topladığınızda silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Saldırısı Ninja Saldırısı Yolunuza çıkan düşmanlarınızı ve tuzakları aşmalısınız. Yukarıdan sarkan lambalarda altınlar var, onları da toplamanız gerek. Düşmanlarınız giderek giçleniyor ve tuzaklar zorlaşıyor. Fare ve SPACE tuşu ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cehennemden Kaçış Cehennemden Kaçış Cehennemden kaçış hiç kolay değil. Ölmeden, esirleri kurtarmanız gerekiyor. CTRL tuşuyla ateş ediyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SHIFT tuşuyla silah değiştiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Batman Takip Yolu Batman Takip Yolu Yepyeni bir BATMAN oyunu. Çok eğleneceğiniz bu oyunda, hareket etmek için ok tuşlarını kullanacaksınız. Ctrl tuşu yumruk atmak için, Ctrl + yukarı ok tuşu tekme atmak için ve space tuşu ip atıp yukarı tırmanmak için kullanılıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Robin Hood Robin Hood Robin Hood ormanlar kahramanı ve ok ustası minik hobitler vede uçan ejderleri oku ile vuracak. Çok aşamalı bir ok atma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cadılar Evi Cadılar Evi Cadılar evindeki afacan kız elindeki örümcek ile aşağıdan geçen cadıları korkutarak ellerindeki bal kabaklarını düşürmeye çalışıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Suçluları Temizle Suçluları Temizle Tüm suçluları temizlemeniz gerekiyor. Bu tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacak. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahraman Şovalye Kahraman Şovalye Hava karlı ve ağır kış şartları şovalyemizi etkiledi. Yolu üzerinde önce bilgeler ile karşılaşacak. X tuşuna basarak devam edin. Sonra dövüş başlayacak. SPACE tuşunu kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Robot Boks Robot Boks Robotlarda ringe nihayet çıktı. Boks yapıyorlar. Oyun biraz sert geçeceğe benziyor. Siz de rakibinizi hafife almayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Batman ve Buz Adam Batman ve Buz Adam Batman buz adama karşı çıkarak dünyayı yine bir beladan kurtaracak. Buz adam ise elindeki dondurucu silahlar ile saldıracak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dr Octopus Şehirde Dr Octopus Şehirde Spiderman rakibi Dr Octopus şehire geri döndü. Binaları parçalama çalışan Dr Octopus kendisine atılan kurşunlardan kaçmaya çalışıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Batman Hırsız Avı Batman Hırsız Avı Batman hırsızların peşine düştü. Hırsızları radar yardımı ile arayan Batman bulduklarına doğru gidiyor ve onları yakalıyor. Radara tıklayarak hırsızların yerlerini belirleyin. Hareket sayınız ve süreniz sınırlı. Bunlara dikkat etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cadılar Bayramı Yaratıkları Cadılar Bayramı Yaratıkları Cadılar bayramı geldi. Ancak yaratıklar rahat durmuyor. Şeker bahçeniz üzerinden size doğru geliyorlar. Bunları durdurmak için onlara taş fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Batman Buz Çağı Batman Buz Çağı Karaman batman buz çağı oyunu ile tekrar aramızda. Birbirinden tehlikeli yaratıklara karşı mücadele ediyor yine.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sherwood Okçusu Sherwood Okçusu Ormanda elmayı vurmaya çalışan okçu çok dikkatli oku atması gerekki adamı vurmasın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Transformers Uzay Transformers Uzay Dünya tehdit altında. Transformers kurtarıcı rolünde. Hemen bir acil eylem planı ile kurtarma harekatına başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hulk Binalara Karşı Hulk Binalara Karşı Hulk sevimli devi çıldırttılar. Hulk binaları ezerek onları dövmeye çalışacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Tilki Komik Tilki Komik tilki seçeceğiniz bir zaman yolculuğuna girerek zaman tünelinden ortama düşüyor. Fakat asıl senaryo burada başlıyor. Tilki yoldaki binbir türlü bomba ve TNT lerden sıyrılarak hedefine gitmesi gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Çocuk Ejderha Çocuk Ejderha çocuk maceradan maceraya geçiyor. Oyunda kurtarıcı rolünü üstlendi. Ara ara ejderha kılığına giriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yeraltı Uçuşu Yeraltı Uçuşu Bu helikopter verilen görev uçarak ilgili bayrağı alması. Güzel bir helikopter oyunu olan oyunda duvarlara çarpmamaya özen gösterin. Mayınlara çarparsanız hayat kaybedersiniz.Oyunu A S D tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Ateşi Ejderha Ateşi Ejderha ağızı ile ateş salarak etrafdaki düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyor. sizce başabilirmi ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Avatar Tutsak Kurtuluşu Avatar Tutsak Kurtuluşu Hapis olduğunuz bölgeden kaçmaya çalışınız.Sağ ve sol hareket etme, üst yön tuşu zıplama, Z X karekter değişimi, space(boşluk) tuşu özel hareket.Bu tuşları kullanarak kaçmayı başarabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/4